Wpis z mikrobloga

Hej hej Mirki :) w końcu udało się przespać pare godzin. Niby nic, a człowiek się czuję jakby w totka wygrał. Najważniejsze, że głowa odpoczęła. Właśnie idę do lekarza, mam nadzieję, że mi zmieni leki bo na obecnych się czuję jak zombie, plus efekty uboczne które generują delikatnie mówiac mnie denerwują. Wpisów może być mniej ze względu, że telefon rozpada się coraz bardziej. Myślałem, że problem z ladowaniem i jego kondycją baterii jest problemem największym, niestety stwierdził, że się przestanie ładować. Raz chce a raz nie, a biorąc pod uwagę to, że 100 procent starcza na naciągane dwie godziny użytku to za ciekawie nie jest. Trzymam baterię żeby zdać relacje z pracy :) Spokojnego dnia i do usłyszenia!

#przegryw #bezdomnosc #depresja #zalesie #gownowpis
Rozwodnik - Hej hej Mirki :) w końcu udało się przespać pare godzin. Niby nic, a czło...

źródło: IMG_20230425_062932

Pobierz
  • 11
  • 0
@bobsley33: na ta chwilę mój "majątek" To niecałe 225 ziko z czego dwieście jest prezentem na urodziny od @krzych0 na bluzę którą mam nadzieję, że dzisiaj kupię. Zważywszy na pogodę, na sto procent ją dzisiaj kupię. Więc jak wiesz gdzie kupię telefon za dwie dyszki to napisz mi, a ja choćbym miał na piechotę do Krakowa iść to sobie zrobię taki spacer ;) tą piątkę to na parę bułek bym chciał
  • 0
@chinachompa: bylo czyszczone, wiesz myślałem, że to kabel bo jest w średnim stanie. Niestety to nie wina kabla, a obstawiałem go, bo problemy zaczęły się wcześniej, ale wystarczyło po włożenie usb do telefonu np. trzymać go w odpowiedni sposób i się ładował. Dzięki za rady i pomoc :)
  • 0
@MojaMatkaJeZiemniaki: jeden z Mirkow, kiedy opisywalem jak zniszczyli mi telefon zaoferował się z pomocą, pomoc po "dłuższej" rozmowie przyjąłem lecz póki co cisza. Nie chce dublowania bo nie potrzeba mi x telefonów. Dziękuję za chęć pomocy :)