Wpis z mikrobloga

Kiedy p0lka poczuje krew beciaka:

W programie Bombela dwadzieścia p0lek i jedna ukrainka próbują przekonać do siebie oskarka. oskarek myślał, że jest sprytny, bo wyrzucił z programu najbardziej toksyczne i myślał, że sprawa załatwiona.

Kiedy czujność oskarka została uśpiona to pojawiła się ona, "szara low level j0lka". j0leczka mówiła jaką to ona przeszła drogę, bo kiedyś była otyła a teraz jest szczupła, jak ona lubi piosenki oskarka (nawet razem zaśpiewali). Uśmiech i maślane oczka ostatecznie przekonały oskarka.

Typ wybrał j0lke i kiedy to j0lka dostała wybór to j0lka okazała swoje prawdziwe oblicze, oblicze bezlitosnego T-1000, bezwzględnej, zmiennokształtnej maszyny dążącej po trupach do celu. Kopnęła oskiego w doope, wzięła hajs i nara.

oski beciak jeszcze, myślał, że ona za ten hajs weźmie go na kolacje Xd ta na pewno xd
Bombel w szoku, bo tak samo dał się nabrać bezlitosnemu T-1000, ale tak to już jest z beciakami co kreują się na giga chadów xd
Zignorowali wszystkie red flagi, niewidoczne dla zwykłego oskiego a T-1000 nie wybacza błędów i jest bezlitosny.

link: https://youtu.be/Al2kGGZRXhU

ps: jest jeszcze szansa, że to tylko teatr dla n0rmictwa i wcale bym się nie zdziwił, ale nie chce mi się głębiej szukać.

ps2: lata się zmieniają, technologia poszła do przodu a n0rmictwo ciągle bawią te same rzeczy. Takie programy to ja 15 lat temu widziałem na MTV. ehhh

#przegryw #p0lka #blackpill #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #bekaznormictwa
DoktorNauk - Kiedy p0lka poczuje krew beciaka:

W programie Bombela dwadzieścia p0lek...
  • 19
  • 29
@symetrysta: W ogóle każda co miała pretensje mnie rozwalała. Księżniczki z ego 10/10 nie potrafią przyjąć odrzucenia. Ale najlepsza była co przyszła z otyłą koleżanką. j0lki często tak robią w normalnych sytuacjach, że dobierają sobie brzydkie koleżanki, by na podstawie kontrastu zyskiwać w oczach potencjalnej ofiary. Jednak blondi nie była zbyt bystra i dobrała taktykę nieadekwatną do pola bitwy. oski wyczuł słabą próbę manipulacji i blondi j0lka dostała bólu doopy. xd
@mwss: @symetrysta otóż to randka na 99% byłaby pierwsza i ostatnia bo koleś by na nią poszedł za względu na show a za 10k można sobie już coś fajnego sprawić i jeszcze zostanie no ale jest okazja to trzeba pocisnąć "p0lce"
@solo_living_yolo tylko w sumie te 10k to śmieszna kwota w porównaniu pieniędzy, które twórcy goats zarobią na tych odcinkach. nawet ta laska co pokazała cycki zarobiła już więcej na onlyfans (podobno ok. 30k). myślę więc, że bardziej opłacałoby jej się pospotykać z bolońskim i trochę poudawać, że go lubi, licząc później na jakiś boosting na insta. a tak skończyła swój udział w projekcie ze złą reputacją wśród widowni, gdzie wyszła na szmatę,