Wpis z mikrobloga

Panowie, nie uwierzycie ale stała sie taka akcja że dalej nie dowierzam. Wstaje o 12 po maratonie rajdów w grach komputerowych, a tu moja koleżanka do mnie pisze na whatsappie czy mam ochote sie z nią spotkać. No to ja taki że nawet bym miał ochote, ale w sumie to mam burdel w chacie więc nie x D. No i ona na to, że w takim razie może z nią na piknik pójde. Laska spoko, studiuje rusycystyke, w sumie to troche przypał ale autyzm więc ten sam poziom co ja. Laska chuda jak #!$%@?, materiał rozpłodowy idealny. No i idziemy na ten piknik, ona wzieła kocyk, ja wziałem winko. No i okazuje sie, że mi sie trafiła taka idealna julka, co mówi że już nie wytrzymuje ze swoją współlokatorką, i że anon hihi czy byś nie chciał żebym sie do ciebie wprowadziła ;3 ;3 ;3. Ja w sumie z jednej strony myśle nie no ku*wa jak mi sie taka wprowadzi to jeszcze nie daj boże będe musiał zaczne golić dupe i coś sobą reprezentować, ale ona mówi że nie luz że wszystko spoko byle bym jej dał pokój. No i teraz zagwozdka, bo niby sie napiliśmy troche w parku, dała mi sie coś pomacać, może te mityczne segzy, ale z drugiej strony kurdebełe lubie tą swoja niezależność, syf w mieszkaniu, i rajdowanie do piątej nad ranem, więc dam wykopowi osądzić w ankiecie, jeżeli randomowa przyjaciółka seksowna jak #!$%@? szepcząca wam do uszka po rosyjsku mówi że chce sie do was wprowadzić to :

#przegryw

jeżeli randomowa przyjaciółka seksowna jak chuj szepcząca wam do uszka po rosyjsku mówi że chce sie

  • wygryw 67.5% (27)
  • przegryw 32.5% (13)

Oddanych głosów: 40

  • 9