Wpis z mikrobloga

Pytanko mam do osób z #suwalki #suwalszczyzna jaka jest tam jakość dróg asfaltowych? Chcę zwiedzić okolicę rowerem i zastanawiam się jaki rower wziąć. Czy na cięszych oponach czy na grubszych. Planuję jeszcze objechać jezioro wigry a wiem że tam jest przewaga szutrów.
#rower #mtb czy #gravel najlepiej to dwa trzeba będzie wziąć.
  • 5
  • Odpowiedz
@Rafal_Baster: Przejeżdżałem tam rok temu na gravelu i było fajnie, ale na szosę też znajdziesz fajne drogi. Bierz to na czym jeździ Ci się najlepiej.

Okolice ogólnie mega na rower więc co nie wybierzesz będziesz zadowolony
  • Odpowiedz
@Rafal_Baster: dookoła Wigier tylko mtb lub gravel i ogólnie na takim rowerze wszędzie będzie Ci się zajebiście jeździło. Ja jeżdżę na góralu i szosie, na oba jest dużo tras i nie narzekam. Czasami potelepie ale to już jest rzadkość, bo jakość asfaltów w regionie jest już naprawdę na niezłym poziomie.
  • Odpowiedz
@Rafal_Baster: śmiało ten gravel da radę. Moja koleżanka na gravelu objeżdża jezioro a nie brakuje tam podjazdów, zjazdów, korzeni i kamieni. Dasz radę śmiało, ten typ roweru jest po prostu stworzony na te tereny. Na Litwę wszędzie prowadzi porządny szuter lub asfalt, nawet na tych małych "zielonych" przejściach.
  • Odpowiedz