Wpis z mikrobloga

Takimi filmami karmione są polki: https://www.filmweb.pl/film/Mi%C5%82o%C5%9B%C4%87+na+pierwsz%C4%85+stron%C4%99-2022-874560

W skrócie: Samotna bezrobotna matka z dzieckiem, postanawia zacząć zarabiać robiąc zdjęcia bogatym ludziom, no i w ten sposób zwraca na siebie uwagę młodego przystojnego bezdzietnego bogatego syna prezydenta rp xD

Żona obejrzała do końca, ja wytrzymałem tylko 10 minut tego filmu.
#zwiazki #logikarozowychpaskow #p0lka #seks #zdrada
  • 44
@Pabick: Największymi konsumentami są kobiety (w dodatku podatniejsze na reklamę), więc wszystko jest tworzone i produkowane pod kobiety. Faceci raczej nie kupują niepotrzebnych gówien, np. ciuchów i jak już coś kupują to wolą dopłacić i kupić lepsze jakościowo. Z kinem tak samo jest- w sumie filmy i seriale już się przejadły, a tematy wyczerpały to producenci kierują w baby.
@Pabick: ale już filmy w których w pojedynkę jeden gościu rozwala armię wrogów, albo jest ruchaczem to są ok? bo nie widziałem jeszcze wpisów narzekających na to


@Schwarzenberger: Problem taki, że facet oglądając takie filmy wie że to jest fikcja, a kobiety niekoniecznie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Taka kobieta naogląda się
@AlienFromWenus: Proszę bardzo.

https://www.researchgate.net/publication/241585817_Women's_Interactions_with_Romantic_Comedies_and_the_Impact_on_their_RelationshipsHappily_Ever_After

It was concluded that watching romantic films might have an influence on the attitude of viewers in their romantic relationships and most viewers of romantic films tend to endorse some of the romantic ideals portrayed in the films they have watched through digital platforms. The study recommended that there is a need for proper education among viewers of romantic films so as to avoid taking as real
@Pabick:

Dziękuję.

Tylko nie ma napisane nic że mężczyźni w przeciwieństwie do kobiet wiedzą, że fikcja jest fikcją. Czy są badania potwierdzające to twierdzenie? I jakie są metody badawcze? (W reserchgate trzeba czasem zapłacić za możliwość przeczytania artykułu).

BTW czy wymienione wyżej zachowania zaobserwowałeś u swojej różowej?
@AlienFromWenus: Filmy dla mężczyzn są zbyt abstrakcyjne, więc osoba zaburzona psychicznie by sądziła, że przedstawiony obraz nie jest fikcją. Znowu w komediach romantycznych mimo że obraz jest fikcyjny to bardzo realistyczny.
Jak interesują Cię badania to sobie sama poszukaj i poczytaj.
Co moja różowa sądzi o filmach romantycznych to mogę zapytać.
Filmy dla mężczyzn


@Pabick:

W sensie? Chodzi ci o filmy kierowane do mężczyzn czy o interpretację ogólnie filmów przez mężczyzn?

Pytam o badania bo to na wykopie dowiaduję się o takich rzeczach. Z własnej woli nie obejrzałam nigdy żadnej komedii romantycznej, preferuję bardziej "mniej realistyczne" kino, po co oglądać na filmie coś, co można przeżyć na codzień w szarej rzeczywistości, to nie ma sensu.

Skoro sam napisałeś post na ten temat
@AlienFromWenus: Chodzi mi o filmy męskie dla mężczyzn, komedie romantyczne są kierowane do kobiet.
O tym jak odbierają mężczyźni męskie filmy napisałem ze swojego punktu widzenia oraz moich kolegów i znajomych. Punkt widzenia kobiet na filmy romantyczne na podstawie badań.
Trzeba wiedzieć że nie KAŻDA KOBIETA tak odbiera filmy romantyczne jak jest w badaniu.
Chodzi mi o filmy męskie dla mężczyzn,


@Pabick:

Jakie to są filmy? Gatunki, przykładowe tytuły?

Nie zauważyłam aby reżyserzy mówili wprost do kogo kierują swój film.

Trzeba wiedzieć że nie KAŻDA KOBIETA tak odbiera filmy romantyczne jak jest w badaniu


Owszem, tak samo nie każdy mężczyzna odbiera filmy jak wy.

Wolę wiedzieć, czy opieracie swoją wiedzę na ten temat na konkretnych rzetelnych źródłach, czy na stereotypach i przeżyciach innych użytkowników, na
Nie zauważyłam aby reżyserzy mówili wprost do kogo kierują swój film.


@AlienFromWenus: Reżyser nie musi tego mówić, to do jakiej płci trafia dany film określa to o czym ten film jest.
Kobiety preferują inne filmy niż mężczyźni, oczywiście nie w 100%, ale w większości przypadków tak jest.
Widzę to po tym, jakie filmy ogląda moja żona i jej koleżanki, a jakie filmy ja oraz moi koledzy, to samo np z zajęciami
@Pabick:

Mężczyźni oglądają filmy, które nie mają wpływu na relacje żeńsko-męskie, w tym też dobór partnera, bo motywem filmu nie jest fantazja na temat bogatej pięknej księżniczki, tylko rywalizacja lub przeżycie.


No ta, bo żaden film dla mężczyzn nie ma jakiejś laski, która leci na głównego bohatera, żaden Batman, Superman i inny nie ma jakiejś laski, którą musi uratować, w żadnym filmie z Stathamem nie ma kobiet, w Tranformerach nie było
No ta, bo żaden film dla mężczyzn nie ma jakiejś laski


@B0b0: ale tematem filmu nie jest zdobycie laski () Wątki romantyczne są, ale tylko jako dodatki, by np różowa z która sie ogląda nie nudziła się. Więc te wątki są dwu lub trzecioplanowe.
@Pabick: No w pierwszych transformerach to jednym z wątków było wyrwanie Megan Fox oprócz napieprzających się robotów.

Mężczyźni oglądają filmy, które nie mają wpływu na relacje żeńsko-męskie,


A to, że w większości filmów wyrwanie laski to nie jest główny motyw, nie zmienia faktu, że może mieć to wpływ na relacje, jak każdy będzie chciał mieć taką Megan Fox.
@B0b0: to może Ty tak to odbierasz. Dla mnie to zwykle napierdzielanki robotów, a to co piszesz to mniej istotny wątek romantyczny.

Fabuła transforemrs:

Kilka tysięcy lat temu na planecie Cybertron wybuchła wojna między Autobotami dowodzonymi przez Optimusa Prime′a a Deceptikonami z Megatronem na czele. Optimus wystrzelił mityczny artefakt – Wszechiskrę – w kosmos, która przyniosła życie na Ziemię. W pościg za nią wyruszył Megatron, który rozbił się na kole podbiegunowym,