Wpis z mikrobloga

Czy jest jakaś możliwość wykupienia subskrybcji do psychologa / psychoterapeuty bez płacenia fortuny? Jednorazowa wizyta w Warszawie to 150-250zł więc jakbym miał mieć takich np 4 w miesiącu to bym musiał bulić 600-1000zł miesięcznie za 4 godziny rozmowy ze specjalistą.
Patrzyłem na pakiety medyczne / ubezpieczeniowe indywidualne i nawet widziałem 250zł/msc Lux med pakiet platynowy ale doczytałem małym druczkiem, że ten pakiet zezwala na 3 wizyty do psychiatry / psychologa w roku xDDD
Z tego co widzę to psychiatra na NFZ czekanie miesiącami a psycholog / psychoterapeuta zapewne tak samo by było (tylko, że dodatkowo jeszcze wymaga abym poszedł do internisty aby dał mi skierowanie). Może moim najlepszym rozwiązaniem byłoby pogadać z pracodawcą aby mi rozszerzył pakiet medyczny o psychologa ale wtedy nie zdziwiłbym się jakbym był na liście do zwolnenia po jakimś czasie, no bo kto by chciał pracownika co chce pomoc psychologiczną ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kiciochpyta #medycyna #psychologia #warszawa
  • 9
@ktomizajalnazwy: No prawda, chcą zarobić, mogą sobie ceny narzucać bo konkurencja na rynku jest taka jaka jest i tak się żyje na tej wsi. Osobiście nie uważam, że każdy psycholog czy psychiatra to scammer co tylko zależy mu na hajsie i aby odbębnić godzinę na frajerze poniewaz jak jeszcze byłem w lutym na diagnozie na ADHD u psychologa to naprawdę spoko gościa ze sporym doświadczeniem spotkałem i nie powiem rozmowa z