Wpis z mikrobloga

@borsuk123: Ostatnio zaopatrywałem się w zapas na sezon:
https://a.aliexpress.com/_m0WwtX2

Są ok. Oszczędność na dwóch - ok. 160 gramów. Nie jestem Van Aertem, żeby docenić (albo i nie) właściwości jezdnych. Co do wytrzymałości: jeden laczek na ok. 5000 km (kamyk igła, przeszył oponę i dętkę). Bardziej traktuję to jako ciekawostkę, choć do przybornika taka dętka jest złotem (zajmuje tyle miejsca co para rękawiczek lateksowych).

Za 30 zł/sztuka nie narzekam ( ͡°
@borsuk123: Tak, ja, dzisiaj pierwsza dłuższa jazda. Brałem stąd, sztuka za 25pln. Czuć coś innego jak się jedzie po gładkim asfalcie, czy jakoś bardzo wow? Nie wiem, ale na pewno jest to ten marginal gain, a tanie w cholerę więc warto wypróbować. Ludzie narzekali na szybkie schodzenie się powietrza ale u mnie zeszło 0,5b zaledwie.
@borsuk123: przejechane jakieś 1000km, bezproblemowe. Nie odczuwam różnicy względem zwykłej detki na plus niezaprzeczalnie wielkość przez co wygodniej wozi się je jako zapas :D

Ogólnie polecam, przy zakupie kilku sztuk cena wychodzi jak za zwykle detki więc nie ma się co zastanawiać :)
@borsuk123: śmigam na nich od tygodnia, przejechane około 400km i jest w pytonga :) nie ubywa, lekko się toczy rower, nie było problemów przy zakladaniu, malo miejsca zajmują
@borsuk123 przejechane z 1000-1500km czuć niewielką różnicę. Wczoraj zaczęło mi schodzić powietrze, nie podchodziłem z manometrem ale w 24h trzeba było dopompować bo już dobijało.