Wpis z mikrobloga

@51431e5c08c95238: Uważaj, bo Ci napiszą że to pojedyncze przypadki dzieci, które wyładowują swoje frustracje w grach.
Tak jak mi pisali, gdy nagrałem filmik jak jeden ukr/banderowiec mówił, że Polacy powinni zostać zamordowani. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gdzie mam takich filmików już kilkanaście i za każdym jak ich spotykam, to spotykam się z niemiłą reakcją z ich strony, bo mam w nicku "PL"
@51431e5c08c95238: standard. Ja rok temu dostałem bana na takim fajnym ruskim serverze hardcore za napisanie do pewnego dzbana z emblematem z literą Z, że ruscy wyzwolili wiele kobiet, mężczyzn, dzieci i zwierząt z ich dziewictwa, a na innym dostałem za to, że poprosiłem żeby ktoś się ze mną zamienił zespołami bo chcę grać Amerykanami, a nie ruskimi pedofilami. Warto było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@liter_wody: A masz przykładowy. Dla mnie ukraińce to takie same zwierzęta jak ruscy. I nawet w takim głupim CS GO nie było różnicy, czy ten ktoś był ruskiem, czy ukraińcem. Jak już takiego Ci dobrało przy randomach, to wiedziałeś że #!$%@?.