Wpis z mikrobloga

@Mamaboss: To jest piękne jak łatwo można strollować Elite internetu aka wykopków, szanuję xD

Najlepsze jest to, że niektórzy (na poważnie) myślą, że jesteś Anną Lewandowską XDDD

Co do filmiku to cringe af
@Mamaboss: jakby cie taki polski hydraulik wyruchał to byś inaczej śpiewała. Dla przykładu, ten poniżej to nie żaden Alonso Jose Dżolero latino de la Cruz tylko Kuba Kowalewski ze Szczecinka - Mister Supranational 2022, także Polaków to ty szanuj p0lko, bo już mam 10 Ukrainek na twoje miejsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
SpasticInk - @Mamaboss: jakby cie taki polski hydraulik wyruchał to byś inaczej śpiew...

źródło: 3_E_Xxh_Iuw_VI_7_TWKX_16_XSVM_3_Projekt_bez_tytulu_17_b22ab481ae

Pobierz
@SpasticInk: Może to i jest Kuba Kowalewski, ale wygląda Jak Cubano Dżolano De La Kovalevsky ( ͡° ͜ʖ ͡°). Fakty są takie, że w każdej nacji są ludzie ładni i brzydcy, bardziej i mniej zadbani.
Nic dziwnego, patrząc na wasze zachowanie i mordy to też mi z trudnością przychodzi powiedzenie, że jestem Polish.

@Mamaboss:
To wejdź na Satdistica i zobacz sobie jak wygląda typowa morda latynoska. Małe kurduple, nienawistni ludzie z 100 000 zabójstw rocznie tylko w Meksyku-Brazylii, bo 1/3 należy do jakiś gangów.
Tak, Polacy najgorsi ... bo masz #!$%@? kompelksy.
@text: prawda jest taka, że trochę więcej melaniny w skórze i przeciętnej kobicie odbija, bo już ma przed oczami egzotyczną przygodę i wielką knage, co zabawne największego penisa (nieoficjalnie) ma biały - John Falcon
@text: spokojnie xD @Mamaboss to najpewniej troll albo niedorozwoj. Bardzo mozliwe, ze jedno i drugie, bo trollowanie to czesto mechanizm obronny troli przed rzeczywistoscia, z ktora sobie nie eadsa, bo sa niedorozwinieci