Wpis z mikrobloga

@Smutny_procesorr: Tyle się o tym mówi. Jak jesteś wartościowy dla swojej kobiety i serio jest wszystko ok to żaden obcy chłop się nie pojawi na jej socialach i ogólnie publicznie a jak już to tylko w w większej grupie razem z innymi kobietami i prawdopodobnie będzie to facet albo absztyfikant jednej z nich ale nie jest Twojej.

Tak to działa. Nie ważne czy u biedaków czy u bogaczy. Czy u sportowców
@Smutny_procesorr: A może Antonella jest sprytna i po prostu bardziej dyskretna? :))) To, że nie dodaje na sociale zdjęć z innymi facetami nie znaczy, że nie skacze po innych maczugach. Messi akurat do przystojniaków nie należy a ona jest atrakcyjna, więc nie zdziwiłoby mnie to jakby się zabawiała na boku z kimś, kto ją mocno pociąga :)))
@Wodowy11:

Bo tak wygląda prawdziwe życie kobieta zamężna nie pokazuję że publicznie tańczy tańce erotyczne nie z mężem

W prawdziwym życiu kobiety robią co chcą i samodzielnie podejmują wybory. Nie potrzebują do tego doradcy a już tym bardziej jakiegoś tyrana i SSmana, któremu wydaje się, że ma władzę :)))
@WyzwolonaPodrozniczka: sugerowanie czyjejść rozwiązłości jest trochę nie na miejscu w obecności braku jakichkolwiek dowodów cnie? Chyba że to jakiś mocny cope na zasadzie alkocholika który pokazuje że wszystko ok, inni przecież też kupują piwo...
akurat żeś #!$%@?ł słaby przykład, bo podobno żona Messiego go trzymała w friendzone od młodości, była z innym i nagle zainteresowała się Leo, gdy ten zaczął odnosić sukcesy ( ͡º ͜ʖ͡º)


@IIIlIII: a robi obecnie coś co podkopuje wizerunek Messiego? Bo jeśli nie to przykład jest adekwatny. Zarówno Lewy jak i Messi to marki o ogromnej wartości i potencjale kojarzące się z profesjonalizmem, fachowością, lojalnością, etc.
@WyzwolonaPodrozniczka: Nawet jeśli to w przeciwieństwie do polskiej wieśniary, która zobaczyła trochę świata i jej odwaliło, ma na tyle godności, że nie chwali się tym całemu światu tylko zachowuje to dla siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja kilka takich wiejskich lasek, które wyrwały się do miasta, wyrwałem na BMW serii 2. Jak przesiadły się z 30-letniego Golfa starego do eleganckiej Bawarki z szybkim silnikiem, to jakby im