Wpis z mikrobloga

@Herato: Normalna sprawa, może jakby cała zbuntowana ekipa zamieszkała razem w jednym domu i nagrywała filmy to coś by z tego było ale nie wiem.
@Herato: Normalne i naturalne taka jest kolej rzeczy z góry można tylko spaść. Po pierwsze ciężko, aby Murcix utrzymywała duże wyświetlenia jeśli uprawia swojego rodzaju kanibalizm wręcz robiąc dokładnie to samo co robiły już prawdopodobnie 2-3 osoby z uniwersum ekipy. Poza tym też ona za późno zaczęła robić cokolwiek innego poza jedzeniem z tik-toka jakimiś mugbangami i chodzeniem po knajpach.
@Aokx: Tyle że go to nie jara. Nie robi tego dla hajsu tak bardzo, co korzysta, że może żyć jak chce - i zwiedzać świat. Co on ich ma ciągać po jakiś indiach czy górach gdzieś w Azji Mniejszej? No już widza jak Mini Majk z Kindlym łażą pod górę, xd.
@Aokx: Oni nie są kreatywni żeby coś fajnego wymyśleć czy nawet skopiować. Miała całą ekipę ostatnio to nagrała Astrolog zgaduje znaki zodiaku xD Super film 60k wyświetleń przy tak dużym kanale ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Herato: Ja nawet lubiłam jej filmiki typu jedzenie z Tik-Toka. Za to Wery kontent mi nie siada totalnie. Marta miała jeszcze szansę się utrzymać, trzeba tylko było regularności. Nie subskrybuję jej, a zaglądałam czy coś wstawiła. Teraz już nie, zwłaszcza że jak już wejdę, to kontent typu astro bzdury.
Tak jak dalej odczuwam osobiście, że Friz ich wydoił tak przyznaję, że Ekipa B bata nad głową potrzebuje do działania. Jak już
@Starskyy: Gdybym był kobietą też bym założył onlyfans, przecież to są darmowe pieniądze od frajerów a tam się nawet rozbierać nie trzeba wystarczy, że pokażesz dupsko w stringach co i tak większość lasek obecnie na wakacjach robi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dla mnie ogólnie jakąś abstrakcją totalną było branie takiego auta jak ona wzięła i siedzenie na wynajmowanym kwadracie XD Ogólnie ludzie z internetu to trochę najeb........e
@Cztero0404: Czej, czy ona wzięła Land Rovera?
No tak, Krzychu Betę, Murcix Land Rovera, Friz wywalone w co, bo mógłby miec pięc autek, tylko patec jeżdzi Kią od starych. No i el gimlo, Mustangiem od friza, xd.
@Starskyy Z jej zasięgami OF to dobry plan, tylko ona jest brzydka, a i pytanie jaka jest jej widownia, małe dziewczynki, czy faceci. Nwm, jakby nagrywała kontent pod facetów, motory, auta, drift, i dała
@HubertOlkowski: Dokładnie Land Rovera model Evoque ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po zachowaniu Krzycha śmiem twierdzić, że w momencie kiedy brał to Bmw M2 nie było go na takowe stać, typ pamiętam mówił, że ma mniejszy pokój bo na leasing zbiera XD Ogólnie influ w Polsce jacyś upośledzeni są odnośnie aut, jak nie wszyscy kupują to samo praktycznie jak teraz M4 to w drugą stronę cokolwiek zarobią i
@HubertOlkowski: Murcix oddałbym to ze jako jedna z ekipy B poza patecem, coś robi. Nikt nie miał wobec niej duzych oczekiwań ale konsekwentnie graindowała, co mogła i julki ogladały ja z przyzwyczajenia. Tak dług jak nie robiła sobie przerw wszytko działało zaczeły sie przerwy i nie regularności są i spadki.