Wpis z mikrobloga

@PiotrFr dlaczego sądzisz, że z podstawowymi narzędziami nie zrobiłby tego każdy. Podstawowe narzędzia to nie śrubokręt a podnośnik/kanał/ ścisk do sprężyn i klucz udarowy. Ja nie mam przynajmniej dwóch z nich. Tak rozebrać trzeba w przodu tarcze/łożysko i amortyzator a z tylu to prawie nic poza jedna śrubą i kołami. Ja nie potrzebuje nic diagnozować, auto jeździ wiec mi się nie śpieszy, szukam kogoś kto zrobi to w wolnym czasie i dorobi
@stanley88:

dlaczego sądzisz, że z podstawowymi narzędziami nie zrobiłby tego każdy.

Bo pytasz kto to zrobi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

podnośnik/kanał/ ścisk do sprężyn i klucz udarowy

To są podstawowe narzędzia w warsztacie
@sambalsam
Nie chce nic za darmo. Po prostu 1k PLN za wymianę sprężyn to jest moim zdaniem zbyt duzo. Wg was to jeśli by któryś mechanik zapromował 3k PLN za wymianę sprężyn w starym golfie to byście płacili bez problemu i jeszcze mu loda zrobili. Nie krytykuje, bo każdy mi powiedział 1k tylko jeden tyle powiedział, drugi nie miał czasu i mi się nie chce szukać dlatego pytam was czy nie znacie
@stanley88: Jaka marka? Co prawda nie #wroclaw ale w Domasławiu (za Bielanami, zaraz przy wjeździe do miejscowości) na Wrocławskiej, wielu znajomych jeździ. Właściciel Maciej się nazywa. Polecają i opinia krąży, że świetny fachura.