Wpis z mikrobloga

Afera tancerska zatacza coraz szersze kregi i wchodzi juz do mainstreamu. It's over for Bobekcells.

Zaraz nawet Grazynki z warzywniakow beda wiedzialy, ze w Barcelonie obowiazuja luzniejsze obyczaje zwiazkowe.
Wszystko co wielkie w uniwersum polskiej pilki, zaczyna sie od boskiego tagu #mecz

Pozwole sobie zawolac najwspanialszego tagowicza, ktory poruszyl cala lawine
@KRZYSZTOF_DZONG_UN

Wszystko co wielkie w uniwersum polskiej pilki zaczyna sie od boskiego tagu #mecz

#lewandowska #lewandowski #afera #heheszki
Wesol96 - Afera tancerska zatacza coraz szersze kregi i wchodzi juz do mainstreamu. I...

źródło: uUoCB1d

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie, po prostu ułomku zostałem wychowany w konserwatywnym domu, gdzie moja matka nie jeździła cipskiem po jakimś latynosie jak anka, tylko zajmowała się domem i męzem(moim ojcem).


@Pepega: No i właśnie dlatego tak ciężko znaleźć Wam partnerkę, bo zostaliście wychowani w domach, gdzie matka opiekowała się ojcem jak niepełnosprawnym albo małym dzieckiem, bo bez niej nawet kanapki nie umiałby sobie zrobić i wstawić wodę na herbetę xD Nie mówię ad
  • Odpowiedz
@Pepega: ale typek Ci dobrze pisze, nie odniósł się personalnie do Ciebie (co z resztą zaznaczył) - ale jak popatrzysz po tagu to naprawdę dużo chłopaków z tagu #przegryw ma właśnie takie podejście jak 90-letni dziadek mojej dziewczyny, często z resztą ten rodzinny konserwatyzm wychodzi przegrywom bokiem, często to widać we wpisach. Uważam też podobnie jak Ty - że promowanie rozwiązłego trybu życia i innych debilizmów jest szkodliwe,
  • Odpowiedz
@Ucho1899: wykopkom bokiem wychodzi bycie brzydkim, biednym i niskim, jak się wyeliminuje te cechy to można być konserwatywnym, cynicznym, maminsynkiem itp Lewandowska jak najbardziej to robi, a co do fame nie da się zaprzeczyć, co nie wybiela Anki.
  • Odpowiedz