Wpis z mikrobloga

Ej wykopki. Czy ja przesadzam czy matka ma racje? Robimy #remont w domu I kazali mi mieszać szpachlę. Janusz wydał polecenie: "żeby grudek nie było". Więc starałem się rozcierać grudki tak, jak nie wiem... mąkę na zagęszczenie zupy? Dodam, że nie doceniłem gęstości szpachli i naprawdę robiło się to ciężko. Przy czym, nie spieszyłem się, bo przecież miało po prostu nie być grudek. No i Janusz skomentował, że wolno (po swojemu januszerskiemu). #!$%@?łem się, bo staram się robić jak najlepiej. Dodam, że to nie była krytyka co do umiejętności, tylko taka wycelowana perfidnie we mnie. Na to ja, że jak ma mi wychodzić jak robię to pierwszy raz? I wtedy włączyła się matka, że w pracy to tak nie będzie, że ci idzie wolno. #!$%@?, pedagogika wstydu normalnie... #zalesie #patologiazewsi #polskiedomy #dda trochę #psychologia
  • 23
@NaczelnyAgnostyk:

przeciez nowe pokolenie jeśli nie chcę byc traktowane jak gówno

To, że wszyscy są teraz przewrażliwieni i trzeba dobierać słowa, żeby się młody nie obraził to jedno. Drugie to to, że połowa tych dzieciaków jest przez to tak okaleczona, że się do niczego nie nadaje, bo wszędzie jak z jajkiem.
@jakismadrynickpolacinsku

ta i powiedziała, że przcież facet jestem (w sensie, że powinienem mieć na tyle siły żeby toto wymieszac xd). Co za uwłaczająca godności uwaga...


Tylko wtedy gdy jesteś przewrażliwiony.
Wiem, że każdy ma swoje uczucia i Ty też masz do nich prawo. Zadałeś pytanie z prośbą o opinię to ją wyrażam: uważam, że jesteś przewrażliwiony, bo to co opisujesz to nic nadzwyczajnego. Nie powinieneś w ogóle na to wszystko zwrócić uwagi,