Wpis z mikrobloga

@getin: To już Twój drugi post, gdzie polecasz komuś kupowanie rzeczy do WP z allegro. Jak nie masz pojęcia to nie udzielaj się bo komuś krzywdę zrobisz.
@Xefirex Sprawdź na themeforest. Masa szablonów za kilkanaście/kilkadziesiąt dolców. To nie jest dużo jak na jednorazowy wydatek a bezpieczniej. Jak koniecznie musi być darmowy to szukaj w repo WP, nie ma rewelacji, no ale coś za coś.
  • Odpowiedz
. Jak nie masz pojęcia to nie udzielaj się bo komuś krzywdę zrobisz.


@testinkow: gówno się znasz i tylko przepłacasz frajerze, poczytaj o licencji wordpressa xD
  • Odpowiedz
@getin: Wiem na jakiej licencji działa Wordpress, ale kupując wtyczki/motywy z lewych źródeł nie wiesz czy ktoś nie dodał czegoś od siebie + nie zawsze masz aktualizacje.
Nie jedną stronę już czyściłem bo jakiś cymbał instalował wszystko ze stron typu gplvault.
  • Odpowiedz
ale kupując wtyczki/motywy z lewych źródeł nie wiesz czy ktoś nie dodał czegoś od siebie


@testinkow: urban legend dla dzieci

nie zawsze masz aktualizacje


@testinkow: jak masz downa to problem (dodatkowo aktualizacja już częściej potrafi #!$%@?ć layout strony)

Nie jedną stronę już czyściłem


@testinkow: no mówię, że jesteś frajerem, nie wiem kto się w takim gównie babra, tym bardziej w WP xD
  • Odpowiedz
@getin: Przecież Ty nawet nie wiesz o czym mówisz xD
Aktualizacje potrafią #!$%@?ć layout xD Jak się nie potrafi zrobić strony to tak.

nie wiem kto się w takim gównie babra


@getin: No właśnie ten który zna dobre praktyki i naprawia strony po baranach.
  • Odpowiedz
Aktualizacje potrafią #!$%@?ć layout xD Jak się nie potrafi zrobić strony to tak.


@testinkow: w czym robić strony? klikając w wp? xD

dobre praktyki


@testinkow: dobre praktyki w wp+php? powodzenia
  • Odpowiedz
w czym robić strony? klikając w wp? xD


@getin: Czyli jesteś klikaczem. No to tak, nie udzielaj rad innym jeśli dla Ciebie WP to tylko klikanie.

dobre praktyki w wp+php


@getin: No, np. takie żeby nie sadzać pluginów z gównianych źródeł. To raczej taka podstawa dla kogoś kto umie coś więcej niż kliknąć "zainstaluj wtyczkę".
  • Odpowiedz