Wpis z mikrobloga

#wybory #polityka #konfederacja #polska #pis #koalicjaobywatelska

Nie lubię Konfederacji za ich nastawienie do pandemii i za prorosyjskie podejście, niemniej jestem gotów przełknąć tę gorzką pigułkę i oddać głos na nich, jako swój sprzeciw, wobec tego jakie podejście wobec ludzki takich jak ja, mają pozostałe opcje polityczne. Konfederacja "przytuliła" wielu młodych mężczyzn, zwłaszcza samotnych (i to pomimo, iż Konfederacja jest za powszechnym poborem), których gdzieś mają pozostałe partie, głosząc wciąż potrzeby kolejnych przywilejów dla kobiet. Niektórzy faceci mają dość bycia wielbłądami, kasami fiskalnymi dla programów socjalnych, nie korzystając z żadnego z nich. I jeśli reszta społeczeństwa zamiast wyśmiewać takich jak ja, nie zrozumie tego, dalej wielu będzie szło w skrajności.
  • 7
@Kopytnik_1: Przyznam się, że u mnie również jest pokusa oddania głosu na Konfę, mimo iż uważam ich za zarazę równą PISowskiej, choć sądzę, że byliby bardziej skuteczni i profesjonalni od wsiowych dziadów z PIS, nawet w swoim religijnym fanatyźmie.

Kolejny rząd PO-PISu oznacza nie tylko niewolnictwo, ale i rozrost socjalu na kobiety/dzieci oraz upadek gospodarczy Polski i zubożenie ludzi.
@Kopytnik_1: mam tak samo, lubię pomysł powstania UE (wykonanie #!$%@? ale jakoś działa), chciałbym mieć dostęp do aborcji jak będzie wpadka i nie obchodzi mnie to kto z kim chodzi za rękę ale to nie są najważniejsze priorytety więc jestem gotów poświęcić je rzecz innych rzeczy które może przynieść konfa.
Nie lubię Konfederacji za ich nastawienie do pandemii i za prorosyjskie podejście, niemniej jestem gotów przełknąć tę gorzką pigułkę i oddać głos na nich, jako swój sprzeciw, wobec tego jakie podejście wobec ludzki takich jak ja, mają pozostałe opcje polityczne. Konfederacja "przytuliła" wielu młodych mężczyzn, zwłaszcza samotnych (i to pomimo, iż Konfederacja jest za powszechnym poborem), których gdzieś mają pozostałe partie, głosząc wciąż potrzeby kolejnych przywilejów dla kobiet. Niektórzy faceci mają dość
Pobierz Kryspin013 - >Nie lubię Konfederacji za ich nastawienie do pandemii i za prorosyjskie...
źródło: Screenshot_2023-04-18_10-57-35
@Kopytnik_1: Przyznam się, że u mnie również jest pokusa oddania głosu na Konfę, mimo iż uważam ich za zarazę równą PISowskiej, choć sądzę, że byliby bardziej skuteczni i profesjonalni od wsiowych dziadów z PIS, nawet w swoim religijnym fanatyźmie.


@Europejczyk_UE_Moja_Ojczyzna: tygodniowe konto srające wszędzie o "ukrofilach" i piszące "nie jestem za k0nfą ALEEEE" xD