Wpis z mikrobloga

Ale żałuje tego ze w latach szkolnych nikt nie powiedział mi żeby zawiązywać jak najwięcej znajomości i być bardziej otwartą osobą. Miałem ogromny potencjał ale sam go ukrywałem.

Właśnie tego brakuje ludziom którzy tęsknią za szkołą. Nie tęsknią tak naprawde za szkołą (sprawdzianami, lekcjami i nauczycielami) a tęsknią za przebywaniem z gronem swoich rówieśników z podobnymi aspiracjami i podobną energią.
Gdy pójdzie sie do pracy to ma się głównie doczynienia ze starszymi od siebie osobami juz zmeczonymi zyciem lub z innymi zainteresowaniami i checiami do wszystkiego.

Ja osobiście dopiero w szkole średniej trafiłem na fajna klase (i szkołe) i jakbym mogl tak sie cofnac do tamtych czasow z pewnością siebie jaka mam teraz to miałbym 3x razy wiecej wspomnień i dzisiaj miałbym pewnie dwa razy wiecej znajomych i znajomosci.

Co byście powiedzieli sobie kilkanaście lat wstecz na początku edukacji?

#szkola #technikum #przegryw #pytanie #rozkminy
  • 2
@ScarySlender: no ja byłem mega spierdoxem w szkole średniej, który pił dużo alkoholu i grał w gry, a jak już musiałem coś powiedzieć do płci przeciwnej to miałem drgawki, więc jakbym mógł wrócić do tamtych lat to odstawiłbym wszelkie używki, zaczął ćwiczyć i zacząłbym swoje pierwsze kontakty z kobietami, a nie dopiero w wieku 23 lat