Wpis z mikrobloga

@Mineciarz69: bo tu masz od razu sprawę o zaprzeczenie ojcostwa.
Fakt, że za mocno to skomplikowali, wystarczyło by test za wiedzą obojga rodziców.
W Polsce jak wyjdzie negatywny to i tak czeka

sprawę sądową która będzie trwała w c--j i kosztowała w c--j

Plus jeszcze test zlecony przez sąd.
Nie twierdzę, że jest to normalne ale nieprawdą jest, że nie można ich zrobić
  • Odpowiedz
@BeatboxRocker:

sędzia może ale nie musi zlecić badanie DNA

Tak, ale tylko w określonych przypadkach. W sprawie może okazać się niepotrzebny z różnych powodów (zeznania, inne dowody (np bezpłodność). W Polsce też nie zawsze je robisz w sądzie
  • Odpowiedz
@BeatboxRocker: Jak powiem, że nie jestem ojcem "bo nie i już" to nie mają mi jak tego udowodnić, czy po prostu jestem winny z automatu, bo kobieta tak zadecydowała i mam bulić za nie swojego gówniaka ?
  • Odpowiedz
@PiotrFr: Dlaczego twoim zdaniem za wiedzą obojga rodziców? Co to matkę obchodzi, że robię test ma ojcostwo. Przecież jej nie zmuszam do testów na macierzyństwo.
  • Odpowiedz
@lemek123:

Co to matkę obchodzi, że robię test ma ojcostwo.

Skoro uważasz że się puszcza to dlaczego boisz się o tym powiedzieć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poza tym, nadal dużo lepiej niż w Polsce. Tu zrobisz test bez problemu ale i tak będziesz płacić xD
  • Odpowiedz
@BeatboxRocker: Francuzi to największe cucki świata więc nic dziwnego. Francuzki zdradzają na potęgę, więc pewnie gdyby państwo musiało płacić na samotne matki to by się skończyło bogactwo. A tak to Francuzi łożą na nieswoje dzieci i wszyscy zadowoleni, kapitan państwo, kobiety i cucki.
  • Odpowiedz
Plus jeszcze test zlecony przez sąd.

Nie twierdzę, że jest to normalne ale nieprawdą jest, że nie można ich zrobić


@PiotrFr: xDDDDDDD to nieprawda, ze nie moge zamknac dowolnej osoby na zycie w małej celi. Co prawda musi to zlecic sąd, ale przeciez się da xD
  • Odpowiedz