Wpis z mikrobloga

Ukończyłem studia magisterskie na kierunku humanistycznym. Ale myślę nad tym, żeby w kierunku informatyki pójść. Myślicie, żeby zrobić drugiego magistra, tym razem z informatyki? Chyba że informatykę da się zrobić podyplomowo, ale to raczej byłby cud #studbaza #studia
  • 17
@uefaman: jak już masz magisterkę i chciałbyś pracować w IT to proponuje się zacząć kształcić w tym kierunku na podstawie kursów - w zdecydowanej większości brak wykształcenia kierunkowego nie jest problemem. Spróbujesz, zobaczysz jak rozmowy wyglądają i będziesz wiedział czy to dla Ciebie dobra droga
@uefaman: Próbuj, nawet zaocznie, ale nie będąc umysłem ścisłym i do tego analitycznym może być ciężko, a nie wiem, czy po ukończeniu jednych studiów będziesz miał siłę podjąć kolejne, bo sam wiesz jak wygląda studiowanie w naszym świetnym kraju.
  • 0
@Glikol_Propylenowy: no właśnie niezbyt mam siłę jeszcze studiować w trybie stacjonarnym, tym bardziej, że nie jestem dwudziestoparolatkiem. Co myślisz o studiach magisterskich online? Są równoznaczne z tymi, na które trzeba fizycznie chodzić, czy to pic na wodę?