Wpis z mikrobloga

@mk321 typowy wykopek, musi się #!$%@?ć, bo jak coś nie jest wg jego myśli, to już be xD

jeżeli dla Ciebie wykonanie kilku ruchów kciukiem więcej, to jakiś straszny wysiłek i zagadka logiczna, to cóż, współczuję. Współczuję również #!$%@? się do cudzego gustu i wygody, gdy sam nie będziesz z tego rozwiązania korzystał. Mi to pasuje, innym nie musi.
@r5678 ja używam, bo nie podporządkowuje całego dnia i życia pod korzystanie z telefonu min. 12h na dobę, jak wiekszosc ludzi. Nie uważam, żeby wpisywanie tekstu miało mi jakoś cenny czas zaoszczędzić, zwłaszcza, że mam pamięć wzrokową ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@mk321: też mam poukładane kolorami. Co prawda osobno każdą stronę mam ułożoną kolorami, a więc i na pierwszej i na drugiej stronie na samej górze są czerwone ikonki. Od paru lat tak mam i jest mega funkcjonalne, bo kojarzę aplikacje po kolorach. Było kilka apek które się zmieniły i mnie to wkurzyło (uber eats, gmail, jakdojadę), ale jak miałem poukładane nie wg kolorów to i tak takie zmiany mnie denerwowały bo
typowy wykopek, musi się #!$%@?ć, bo jak coś nie jest wg jego myśli, to już be xD


jeżeli dla Ciebie wykonanie kilku ruchów kciukiem więcej, to jakiś straszny wysiłek


@oficjalniemartwa: wrzucasz do oceny, więc oceniam. Deal with it.

Tak, wykonanie większej liczby ruchów i szukanie aplikacji po kolorze to utrudnianie sobie życia. Zamiast zrobić praktycznie.

A potem jak chcesz komuś coś pokazać, to czekaj aż znajdzie po kolorze...

Ale to typowe
@oski94: nie chodzi o kojarzenie, a o to, że najczęściej używane możesz mieć na pierwszej stronie. A tak masz jakąś apkę, której nie używasz na pierwszej stronie tylko dlatego bo ma kolor czerwony xD
@IlawaNidzica: polecam zapamiętywanie po miejscu na ekranie i po typie.
Aplikacje z newsami? Drugi ekran.
Czytnik RSS? Po prawej na dole.
Szybko znajdujesz.
Dzięki temu nieważne czy zmieni się kolor apki to zawsze wiesz gdzie szukać. Nawet jak zmienisz apkę na inną, to będzie w tym samym miejscu. Albo jak będziesz potem używać dwóch różnych, to będą obok siebie.
no bo ktoś wrzucił, to komentuję. Czaisz?


@mk321: no a ty komentujesz a ja tobie odpowiadam. Czaisz?

To ty tutaj nic nie wnosisz.


@mk321: to jest tylko twoje, gowno warte, zdanie

Ty tylko ślad węglowy produkujesz pisząc komentarze o niczym.


@mk321: #!$%@? tyle komentarzy pod tym wpisem, że wyrobiłeś za mnie normę mojego śladu.
@mk321: takie coś jak opisałes się sprawdza jak korzystasz z 5 apek a nie 40 na raz jak ja xD poza tym nic bardziej nie wkurza jak apki zmieniają miejsca (°°