Wpis z mikrobloga

@fan_internetu orange flex


@tekserew: i teraz mi dopiero o tym mówisz, jak ja tydzień temu podpisałem te abo za 60?????
mów mi zaraz, jak to teraz odkręcić, i przejść na tą tańszą cebulę! xD
mam 30GB i wszystko bez limitu.
to samo byłoby za 30. gdzie tkwi tu wyebany haczyk? xD
@fan_internetu @dos_badass nie znam szczegolow, ale kupujesz dowolny plan z iloscia gb i doplacasz 15 zl za 'czlonka rodziny'. Czlonek rodziny ma 0 gb, ty za 30 zl masz 30 gb. Jesli czlonek z rodziny potrzebuje gb, to mu odpowiednio przesylasz na numer za pomoca aplikacji. Rozmowy, mms, smsy za darmo - juz standard
@fan_internetu: @dos_badass: Wszelkiego rodzaju sieci wirtualne i karty to syf. Pracowałem u operatora i lepiej kupić (i przepłacać) za zwykły abonament, niż kombinować, bo jesteś wtedy klientem drugiej kategorii. Priorytet w obsłudze i dostępie do usługi jest dla klientów biznesowych z segmentu corpo>duże firmy>małe>klienci indywidualni>prepaid u danego operatora,>abo sieci wirtualnych>ich prepaid na końcu

Przykład taki, stoje z ziomkiem na wiosce, jedna antena operatora w pobliżu i nic więcej. Ja z
@fan_internetu: zasięg zasięgiem, pytanie na jakich pasmach oni mają usługi, bo u takiego operatora macierzystego, operator wirtualny wykupuje pasma i dostęp do nich. Może być tak, że klient orange miałby lepszą prędkość neta, czy na przykład szybciej sms by się wysyłał (0,5 sekundy stawka większa niż życie xD). Pytanie do czego potrzebujesz. Jak ktoś ma firme to nie będzie się bawił w sieci wirtualne, jak ktoś potrzebuje numer dla siebie i