Wpis z mikrobloga

@Oskar_STS: Popatrz na swoje posty i styl wypowiedz szczerze i z dystansu i zastanów się nad tym kto tu jest najbardziej sfrustrowany.
Jestem czadem przy tobie. Zresztą jak większość ludzi na tym tagu, bo ciężko nie być lepszym od 30 letniego khhv mitomana z nieleczonymi zaburzeniami narcystycznymi i iq ocierającym się o lekkie upośledzenie.
@olaf_wolominski: Lepiej popatrz na swoje posty. Praktycznie codziennie wypuszczasz jakiś syf.

Dzisiaj nazwałeś się "trans czadem" (co nie istnieje tak naprawdę tak samo jak "chad" jest tylko wymysłem inceli) - czad to masz ale w swoim mózgu zaczadzonym bzdurami.

Wcześniej nazywałeś się iqletem, ambitioncelem i freethinkerem (xD), wspominałeś o depilacji odbytu, pisałeś o dezintegracji stosunków rodzinnych. Stwierdziłeś że nie będziesz klikał na miniaturki filmów z kobietami xD

No i absolutny hit
@Oskar_STS: Pendzlej ale ty mnie stalkujesz, non stop siedzisz na moim koncie i czytasz wszystko co napisze. To trochę creepy się robi.
Popracuj nad poczuciem humoru na jakiejś terapii, bo nie powąchasz do końca życia.

Chłopie, i ty masz jeszcze czelność mówić coś o mnie jak to Ty jesteś mitomanem i przegrywem?

Mam i co z tym zrobisz? W tym rzecz właśnie że nawet będąc s#bhumanem mogguje cie do oblivionu. Przecież