Wpis z mikrobloga

jak to jest z tym wynagrodzeniem w wojsku zawodowym? pierdzieli mi na produkcji baba, ze rzuca prace w janiszexie na rzecz pojscia do wojska i zlozyla juz papiery. ponoc ma zarbiac nawet 7 tysiecy, a ze jest po studiach administracyjnych, to ma miec ponoc awans w stopniu. wez ktos mi wyjasnij, co ona za farmazony wygaduje. #wojsko #wojskopolskie #pracbaza
  • 8
@tekserew: XDDD

No jesli skonczyla kierunek ktory jest w wojsku potrzebny I UWAGA to w 99% jakies inżynieryjne ew. Medyczne to moze sie dostac na 6miesieczne studium oficerskie, dostanie ppor i jak dobrze pójdzie to rzeczywiście będzie zarabiać te 7k. Ale raczej prawdopodobniejsza jest inna opcja - szeregowa dziurawiec młodszy radiooperator za 4k na rękę w jakims żaganiu xD
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@tekserew: jeśli ma znajomości w WCR (dawne WKU) to pchną ją na kurs oficera rezerwy (kierunek studiów nie ma znaczenia) trwający 3 miesiące. Później trzeba czekać na nadanie stopnia (znajomy czekał rok). Jak to przejdzie i znajdzie etat (co raczej nie będzie stanowiło problemu) to będzie miała około 7 tysięcy.
Bez znajomości może być problem dostać się na taki kurs szybko (a w ogóle jakieś plotki słyszałem, że już wprowadzono, że