Wpis z mikrobloga

@telemach20: akurat to to największe przereklamowane gówno z tego co mówią osoby, które faktycznie tego używają, które łączy w sobie najgorsze wady trymerów oraz ręcznych maszynek do golenia

@Massiv na jajca najskuteczniejsza metoda to po prostu krem do depilacji jak chcesz mieć faktycznie "wygolone"
  • Odpowiedz
@Catmmando: oneblade jest spoko ale można sie golić tylko pod prysznicem, bo inaczej włoski będą wszędzie w promieniu 2 metrów xD czyli odpada np. przy lustrze nad umywalką. Nie widzę innych wad a używam ze 3 lata jak nie więcej
  • Odpowiedz
@Catmmando: Serio? Ja mam kłopotliwą skórę i owłosienie orangutana, używałem maszynki elektrycznej, jednorazówek, maszynek na żyletki, nawet brzytwy z historycznej stali z Solingen i szczerze to one blade najbardziej mi przypadł, chociaż zawsze myślałem że to jakieś przereklamowane gówno. Ogoli twarz na zero, przystrzyze brodę, owłosienie ciala, ogoli jajca, włoski nie wrastają, można na sucho, na mokro, pod prysznicem. Życia nie zmieni, ale bardzo uniwersalne i bezproblemowe.
  • Odpowiedz
  • 0
@GruszkaZembuszka: Foliową philipsa bodajże jajca dało radę i rzadko kiedy przycięło, ale za to golenie trwało zazwyczaj ~godzinę jak chciałem dokładnie. Trymer mi się #!$%@?ł i szukam następcy. Myślę właśnie nad tym one bladem ale opinie są różne i widzę, że tutaj też, więc teraz nie wiem jeszcze bardziej XD
  • Odpowiedz