Wpis z mikrobloga

Okazało się, że Wasz mentor, autor wielu treści na tagach #blackpill i #przegryw, człowiek, który nauczył się na pamięć Gry N. Straussa, praktykował daygame, nightgame, wykonał 10000 podbić, przeszedł całe Demonic Confidence 8 razy, opanował pua do perfekcji tylko po to, aby udowodnić, że #pua nie działa, największy #gymcel na tagu, czyli dobrze wszystkim znany @Pozytywny_gosc jest tak naprawdę...


Pobierz
źródło: pg
  • 9
@LatajacyJeczmien: tego dnia akurat musiałem byc pijan, naćpany lub złapać covida, zdarza się najlepszym

Fakt, jestem przegrywem, to każdy na wykopie wie. Ale moja ideologia blackpillowa nie zakłada grindu. Twoja redpillowe religia go zakłada. Więc pytanie - czemu zamiast rozwijać biznes, grindować skille, czytasz moje stare posty? Ty powinieneś cytować z pamięci mężczyznę nieracjonalnego autorstwa rollo (zahira) tortillowskiego niczym inwokację pana Tadeusza, a tracisz cenny czas na czytanie posta jakiegos wykopka
tego dnia akurat musiałem byc pijan, naćpany lub złapać covida, zdarza się najlepszym


Fakt, jestem przegrywem, to każdy na wykopie wie. Ale moja ideologia blackpillowa nie zakłada grindu. Twoja redpillowe religia go zakłada. Więc pytanie - czemu zamiast rozwijać biznes, grindować skille, czytasz moje stare posty? Ty powinieneś cytować z pamięci mężczyznę nieracjonalnego autorstwa rollo (zahira) tortillowskiego niczym inwokację pana Tadeusza, a tracisz cenny czas na czytanie posta jakiegos wykopka sprzed kilku