Wpis z mikrobloga

#mecz Ja #!$%@?ę Borek ma taki styl mówienia/komentowania, że zawsze wyobrażam sobie jak powiedzmy spotykam go w sklepie i tłumaczy mi, co wziąć. Banany. Żółte. Doskonałe. Wyraziste. Mają ten smak, mają ten miąższ. Rusza już tutaj pochłonięty pracą, po transferze do nowego pracodawcy Pan z końca sklepu aby również mieć szansę na zakup. Każda sytuacja życiowa poza komentowaniem meczu mi się po prostu wydaje niewiarygodnym memem z udziałem Matiego xD.
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 440
@Sinn: Dobry, celny komentarz. Penetruje zmysły, mówi prawdę, wyciąga to co prawdziwe, realne, mające miejsce w rzeczywistości, podkreśla wagę, ciężar, nacisk jego słów, przemyśleń, wypowiedzi, stwierdzeń.

  • Odpowiedz
@Sinn: kolego, może powstrzymaj, wstrzymaj, wyhamuj się z takimi komentarzami, bo jego syn, pierworodny, jego potomek, latorośl, dzieciątko może to przeczytać
  • Odpowiedz
@Sinn: najlepsze jest to, ze zanim zaczęto tu z tego śmieszkowac to w ogóle nie zwracałem na tu uwagi.
Ale tez może to jest efekt tego, ze sam boras niekiedy to czyta i zatraca się w swoim braku dystansu xD
  • Odpowiedz
@Sinn

Ktoś to zauważył i napisał kilka miesięcy temu i teraz za każdym razem gdy Borek komentuje mecz się to pojawia...
Raz nie do końca trafne.
Dwa robi się to już żenujące.
  • Odpowiedz