Wpis z mikrobloga

32 lvl here XD dzwonie to matki, bo nie umiem do lekarza isc, ona mi mowi, ze trzeba sie zajerestowac. baba sie pyta czy mam jakies kart pacjetna czy #!$%@? wie co, to jej mowie Pani nie mam #!$%@? pojecia ostatni raz u lekarza bylem z mama jak mialem 10 lat,a ta domnie "to prosze przyjsc z mama" XD
  • 106
  • Odpowiedz
@criticalkush90: przypominasz mi dziadecxka który w wieku 60 lat pojechał do Norwegii na truskawkawki i pytał wszystkich jak ugotować makaron bo jego stara została w Polsce a zawsze to ona stawiała mu michę pod nos
  • Odpowiedz
@criticalkush90: mialem podobnie. Raz w zyciu chcialem zrobic badania na NFZ i #!$%@? najpierw trzeba sie zarejestrowac w przychodni, umowic do lekarza tylko po to zeby ten Ci pozwolil umowic sie na badania, a po badaniach trzeba umowic sie znowu zeby wiedzieć czy wyszly dobrze czy źle. Ten system jest tak #!$%@? ze jak dla mnie to moga te szpitale pozamykac w #!$%@? bo i tak nikt normalny nie ma
  • Odpowiedz
@criticalkush90: mam podobne problemy aktualnie, ale jestem troszkę młodszy xD
najlepsze jest, że jak już dostanę skierowanie do poradni, to najprawdopodobniej będę musiał jechać 350 kilometrów, na 5 minut rozmowy, aby zarezerwować miejsce w szpitalu xD, jakby nie można zrobić tego korespondencyjnie

@maczeta31 +1
  • Odpowiedz