Wpis z mikrobloga

Z dnia na dzień czuje się coraz bardziej przybity. Naprawdę chciałbym cieszyć się życiem, czerpać satysfakcję z czegokolwiek, ale nie potrafię, mimo szczerych chęci. Czuje potężną niemoc przed zrobieniem czegokolwiek, bardzo mocno przeszkadza mi w tym lęk. Wszystko mnie przeraża, nie dość, że najprawdopodobniej mam fobię społeczną, to pewnie jeszcze jakiś zespół lęku uogólnionego. Wstanie z łóżka to dla mnie duże wyzwanie, podobnie jak pójście spać. Nie wiem jak się z tego wyrwać. Czuję, że w życiu nic mnie dobrego już nie czeka i że jestem skazany na samotność. Jestem wyrzutkiem społecznym. Jest mi przykro z tego powodu.

#przegryw #depresja
eisil - Z dnia na dzień czuje się coraz bardziej przybity. Naprawdę chciałbym cieszyć...

źródło: 0323a5254726864d91ba6735f013

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@kamil150794: tak, skoro pytasz @eisil o to czy ruchał, znaczy, że jest to jakaś wartościowa informacja? Jakaś forma ustawienia hierarchii? Skoro to dla ciebie takie ważne to myślałem że chcesz wiedzieć, że ruchałem, dla informacji.
  • Odpowiedz
Mimo tego, że wiele osób narzeka na terapeutów i psychiatrów, to i tak chciałbym się o ich zawodności przekonać na własnej skórze. Co mi pozostało?


@eisil: Polecam bloga psychiatry. Tu akurat tekst na temat...

Gdyby mózg został zaprojektowany przez amatora, po pierwszym odczuciu emocji wszedłby w pętlę
  • Odpowiedz
  • 0
@rtone Życie seksualne ma duży wpływ na stan psychiczny. To jest dość ważna potrzeba ludzka i wbrew wszelkim gadką wynikającym z kultury bardzo trudno ją zastąpić innym działaniem. Histerie kobiet Wiktoriańskiej Anglii, tylko wtedy to rozumiano, dziś udaje się, że to kompletnie bez znaczenia.
@kamil150794
  • Odpowiedz