Wpis z mikrobloga

#pracbaza #feminizm #cdprojektred #gielda

Urlop menstruacyjny (jak urlop na żądanie, w tym samym dniu możesz wystawić).

1. A potem się dziwić, że nie chcą zatrudniać kobiet. Albo jak zatrudniają to z niższą pensją, bo przecież mają mniej dni pracujących.

2. W CD Projekt RED takie lewactwo, że feminizm, multikulti, LGBT itp. Tam są pierwsi, żeby wprowadzać takie rzeczy. A robić nie ma komu. Potem widać efekty w postaci #cyberpunk2077 i wyników na giełdzie.

https://businessinsider.com.pl/biznes/tak-dzialaja-urlopy-menstruacyjne-w-cd-projekt-red-cieszy-mnie-reakcja-kolegow/s2f31d2
  • 10
  • Odpowiedz
  • 4
@randomex58: jak nie umie się zachować to niech weźmie sobie zwykły urlop.

Urlop kacowy też będzie?

Naprawdę chcesz pracować z mężczyznami, którzy zachlali i siedzą na kacu?

  • Odpowiedz
@mk321: tyle że na picie masz wpływ, a wyłączyć okres się zbytnio nie da.
Zresztą i tak polacy za dużo pracują, a w game dev to juz wogóle wiec to że ktoś ma wolne to ja bym się cieszył nawet jak sam nie mam.
  • Odpowiedz
  • 2
@randomex58: no jak kumple zapraszają to nie mam wpływu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Za dużo pracują tylko kobiety?

Co kobiety robią w gamedev? Chyba tylko na Tweeterze piszą.
  • Odpowiedz
@mk321: można chlać całą noc, ale trzeba przyjśc rano do pracy, na tym polega odpowiedzialność ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ja jestem za tym by kobietom w managment w cd project red, dać wolne na stałe
  • Odpowiedz
@mk321: kiedyś robiłem tu ankietę z tym, były tysiące głosujących, co mnie zaskoczyło w sumie, no ale większość była przeciwko, były 4 opcje- niebieski za/przeciw, różowa za/przeciw. Nie trudno się domyśleć, gdzie najwięcej głosów "za" było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mk321 istnieją różne choroby, które czynią czasowo niezdolnym do pracy. Na takie sytuacje przewidziano zwolnienie lekarskie. Ale jak jakaś prywatna firma chce wprowadzać to tbw, w niektórych jest urlop psacierzyński i wyprawka dla szczeniaka xD.
  • Odpowiedz