Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ostatnio w mojej firmie pojawiła się oferta pracy w dziale, do którego od jakiegoś czasu chciałbym przejść ze względu na większe możliwości zawodowe. Jako, że spełniam większość wymagań opisanych w ofercie, jakieś dwa tygodnie temu wysłałem CV. Nie dostałem żadnego odzewu.
Czy jest jeszcze szansa, że się odezwą? Rekrutacje wewnętrzne przebiegają u nas w miarę szybko i zastanawiam się, czy brak odpowiedzi na aplikację nie oznacza, że od razu uznali mnie za leszcza i skreślili z listy potencjalnych kandydatów. Zwłaszcza, że z tego co widzę, oferta dalej jest otwarta, a parę dni temu HR wrzuciły ogłoszenie na pracuj i Linkedin. Przy wysyłaniu CV nie było wymogu powiadomienia HR że się aplikowało i zastanawiam się, czy nie zagadać do rekruterki prowadzącej nabór. Tylko jak najlepiej wtedy ugryźć temat, żeby nie wyjść na zbytnio zdesperowanego, wprost zapytać czy widzieli moje CV i rozważają zaproszenie mnie do rekrutacji, czy owijać w bawełnę?
#korpo #korposwiat #pracbaza #praca



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Wyślij anonimową PW do autora (niebawem) · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 2