Wpis z mikrobloga

Obecne „kobiety” to jest jakiś zart. Zero jakiekolwiek refleksji, odwagi konfrontacji i poczucia odpowiedzialności. I nie mówimy to o 18-letnich małolatach tylko o 25-letnich „kobietach” Wczoraj byłem umówiony z jedną, a ta godzinę przed napisała, że głowa ją boli i nie może XD a sama to spotkanie proponowała, ja bym się z nią średnio umówił. A dzisiaj rano kolejna, z którą byłem umówiony i codziennie pisaliśmy napisała mi wielki essey jak to nie jest gotowa na nową relacje, bla bla bla i musi odwolac XD Przypominam, że my się nawet nie widzieliśmy, więc jaką relacje xddd. A to spotkanie było i tak przełożone, bo tydzień temu mówiła, że się przeziębiła i nie moze XD Kur wa to jest taki brak szacunku do czyjegoś czasu i planów. Różowa nie może powiedzieć nie, tylko będzie się wiła i wymyślała tysiąc powodów, zeby tylko chłop jest dał atencję jak najdłużej, a potem go olewa. Takich sytuacji zdarzyło mi się multum. Potem nie płaczcie, że chłop nie wiąże z wami żadnej przyszłości, skoro takie jesteście. #tinder #badoo #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #blackpill #redpill #przegryw
  • 18
@fanmarcinamillera: po prostu masz za słabe geny, możliwe, że trafił się na horyzoncie ktoś z lepszymi. Pocieszasz się, że "średnio bym się z nią umówił", ale clue sprawy jest inne.

I pisze to typ, co też był tak traktowany, tylko nie owija w bawełnę.
@fanmarcinamillera: to jest nic, ciesz się, że wgl Ci napisała, bo ile jest akcji że chłop przychodzi i jest wystawiony do wiatru, polecam nie angażować się, sprawiać wrażenie tajemniczego, mało pisać czasem nawet chamsko i egoistycznie, tacy goście nie dość że zawsze mają pewne spotkanie to jeszcze laski same do nich przyjeżdzają, serio gdybym nie widział tych Julek w pociągu które się tłuką 2 godziny czy ile to bym nie uwierzył
@fanmarcinamillera jak nie umiecie postępować z kobietami to na was srają i szczają i jeszcze świetnie się przy tym bawiąc

nigdy nie umawiałem się specjalnie na randkę zawsze było to przy okazji czegoś

ostatnia randka jaką pamiętam była przy okazji wizyty biznesowej w jednym mieście mówię że będę tu i tu i jak chcesz to przyjdź

skończyłem spotkanie, widziałem że w trakcie przyszła ona i od razu poszedłem się z nią spotkać
@fanmarcinamillera zawsze byłem przekonany, że takie sytuacje występują tylko w środowisku gejów. Umawiają się obydwaj, przychodzi jeden. Albo jeden widzi drugiego i ukradkiem odchodzi, a potem go blokuje.

Nie widziałem, że taka degradacja dotarła też do Was (,)