Wpis z mikrobloga

Rozumiesz incelu/pracujący Polaku ona ma leżeć i pachnieć z bombelkami! a Ty masz na wszystko zapierniczać z uśmiechem na ustach. W podziękowaniu? 5 lat późniejsza emerytura, oraz programy polityczne partii, w których problemy/potrzeby mężczyzn są na marginesie bądź ich nie ma wcale. Najwyższy współczynnik samobójstw mężczyzn w Europie? lepiej o tym nie mówić, a tak w ogóle to weź się za robotę bo na wakacje dla karyny i bombelkow nie wystarczy.
#p0lka #przegryw #polska #socjalnarepublikapolski
JohnnyPomielony - Rozumiesz incelu/pracujący Polaku ona ma leżeć i pachnieć z bombelk...

źródło: IMG_20230412_171813

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

co ci ludzie mają w tych łbach, by robić sobie 4 dzieci, bedąc biednymi. Wiadomo 500+, ale z tego nie zapewni dzieciom normalnych warunków do zycia jak widać


@deiceberg: Myślisz że którekolwiek z tych gówniaków było planowane? XD p0lka skakała z b0lca na b0lca i tak sie nazbierało, nie zdziwiłbym sie jakby każdy gówniak miał innego ojca XD
  • Odpowiedz
@Bulletproof24: Nigdzie nie widziałem żeby wykopki tak pisały, za to słyszałem w robocie jak jedna drugiej obrabia dupę i wyzywa od przysłowiowej bezdzietnej lambadziary
No ja mam życie poza wykopem w przeciwieństwie do Ciebie, skoro pamiętasz komentarze randomowych wykopków xDD smutne masz życie
  • Odpowiedz