Wpis z mikrobloga

Co mam zrobić ze swoim śmieciowym życiem?
- 25 lvl
- wykształcenie średnie zawodowe
- praca na stażu w korpo jako informatyk od kolorowania tabelek w excelu i restartowania komputerów. Jedyny plus że czasami robię coś w #linux
- brak motywacji do pracy, rozwoju i nauki
- problemy ze zdrowiem
- depresja i ciągle zmęczenie, jako-tako funkcjonuję dzięki SSRI
- brak dziewczyny
- nadużywanie #narkotykizawszespoko bo na czysto nie radzę sobie z problemami
- nieliczni znajomi jakich mam traktują mnie jak #!$%@? i przypałowca przez powyższe

#przegryw #depresja #tfwnogf #pytanie
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@extraordinary_seaman: Hm, a więc tak... Lvl 47 więc mam prawo być po basenie zmęczony. Alko nie piję prawie w ogóle, nie mówiąc już o innych używkach. Śpię codziennie minimum 7 godzin. Fiflaka nie tłukę bo to zadanie dla mojej różowej. No i na koniec, jak sam nick wskazuje, jestem obrońcą przegrywów a nie przegrywem. Także, młody, odstaw to stereotypowe myślenie.
  • Odpowiedz
@Obronca_Przegrywow: w takim razie nie mam dla Ciebie ratunku, sensei ;) '81 here, i ja po tym basenie i porannym spacerku czuje sie jak mlody Bóg, w moim przypadku stereotypowe rady sprawdzaja sie, co osobiscie nieco mnie zaskakuje. Aaa dwoch "przegrywow" w nicku, nie zwrocilem uwagi, ze to inne osoby, tamten wpis byl do ziomka co przez miasto p--------a sobie malo dziarsko raczej, a on pije i jara, ja sam
  • Odpowiedz