Wpis z mikrobloga

przy stole wielkanocnym natoczył się jak zwykle temat narzekania na sytuację w kraju i tego jaki to pis jest zły i niedobry, ja się nie wtrącałem i czasami nawet przytakiwałem bo w sumie mi też nie podoba się że muszę płacić 10zł za paczkę czipsów
ale w pewnym momencie krew mi się zagotowala i się musiałem wtrącić, jak ciotka powiedziała "ten kaczyński to w ogóle szacunku do kobiet nie ma" i wypomniała jego słowa o tym że młode p0lki dają sobie w żyłę i nie chcą mieć dzieci
no to ja jej zacząłem tłumaczyć że w moim pokoleniu dokładnie tak to wygląda i zacząłem jej dawać przykłady degeneracji wśród moich rówieśniczek i powiedziałem że ja bym chciał mieć dzieci ale ciężko znaleźć kobiete z rocznika 00+ która chciałaby założyć rodzinę, moja konkluzja była taka że kontrowersja jaka w około tego wybuchła była spowodowada tym że Pan Kaczyński po prostu w tej kwestii akurat miał rację
ostatecznie powiedziała że "w sumie to może mam rację bo faktycznie teraz te młode dziewuchy głupie nieraz są"
#chwalesie #bekazlewactwa #wielkanoc #polskiedomy #przegryw #blackpill #polityka
  • 5