Wpis z mikrobloga

Czuje przed samym sobą ciężki wstyd, że przez lata głosowałem na #konfederacja
Odczuwam go ze zdwojoną siłą kiedy czytam wypowiedzi jej zwolenników i przypominam sobie, że to kiedyś ja robiłem takie fikolki stając w obronie Korwina. Tłumacząc ludziom, że to nie tak, że to wyrwane z kontekstu albo, że z lewakami nie ma co gadać. Aż mnie w kręgosłupie strzyka.

No i dziś internet obiega makabryczna zbrodnia na której ruscy żołnierze obcinają głowę Ukraińcowi. Ktoś pod znaleziskiem pisze komentarz przypominający, że kiedyś konfederacja chciała wystąpienia Polski z NATO i sojuszu z #rosja. Gość zapytany o to skąd niby ma takie bzdurne informacje, wrzuca link gdzie lider konferencji mówi właśnie o tym. Co na to kuce?
TO BYLO 4 LATA TEMU!!!1
NO TO TYLKO JAKOS JEDEN ARTYKUŁ, COS SLABO CHCĄ TEGO WYSTĄPIENIA Z NATO.
PEWNIE JESTES Z PEŁO.
TY IDIOTO LEWAKU.
GDZIE JEST OFICJALNE STANOWISKO KONFY W TEJ SPRAWIE? NIE MA? NO TO ZNACZY, ZE KONFA NIE CHCE ODEJŚCIA Z NATO.
No i wiele wiele więcej żałosnych fikołków xDDDD

No cóż.... jak to mówią od wielu lat: z korwinizmu się wyrasta.

#bekazkonfederacji #4konserwy #neuropa #polityka
  • 80
@Marty_Mcfly87: Od lewaków to już mnie wyzywali ale od pisowców jeszcze nie xD Uśmiałem się xD
Co jest żałosnego w zaczęciu wypowiedzi od tego, że kiedyś się było za daną opcja polityczną?

Ty za to bardzo dobrze, że jesteś za konfederacja ze swoimi argumentami i rozumowaniem tekstu pisanego. Korwin powiedział:

"Jestem zwolennikiem tego, żeby zawrzeć dwustronny pakt ze Stanami Zjednoczonymi, taki, jaki ma Izrael, a jeśli to się nie uda, zawrzeć
@cebularz_szkorbutnikowy: A no i nie odniosłem się jak to ma się do USA. Otóż w USA, jeżeli ktoś myśli, że jest dalej sielanka, popracujesz na budce hotdogów i kupisz sobie nowego Mustanga, no to nie - American Dream się już dawno skończył w latach 90. W rzeczywistości Amerykanie żyją na wyższym poziomie od np: Polaków bo #!$%@?ą od rana do wieczora. Wiadomo, że jakbym miał wybierać gdzie się urodzić to wybierałbym
jeżeli wiek 31 lat to dla Ciebie starość to dowodzi jednemu: jesteś dzieciakiem w dodatku takim z którym nie ma o czym gadać.


@KolegaPatryk: Pieknie odwracasz ogonem.

To Ty budujesz narracje jakoby wiek miał wpływać na preferencje polityczne. A mowienie "wyrosłem", "mija z wiekiem" to proba marginalizowania wyborców Konfederacji - zwrównywania ich z dzieciakami. A jest to bzdura.

Jestem starszy niz Ty i nie tylko nie zgadzam się ze sie z
@KolegaPatryk Z ust mi to wyjąłeś. Kiedy powstawała Konfederacja to wydawała się w porządku, bo obiecywali ukrócenie rozdawnictwa i niższe podatki. No właśnie, obiecywali - ani jednego ani drugiego nie zauważyłem, ale za to wydały się prawdziwsze intencje tej partii, m. in. plany wyprowadzenia Polski z UE na rzecz Rosji oraz tendencje zamordystyczne
Jestem starszy niz Ty i nie tylko nie zgadzam się ze sie z tego wyrasta, to rowniez uwazam, ze im jestem starszy tym bardziej rozumiem dlaczego mialbym na nich glosować.


@Dentka7: po prostu jesteś ciężkim i beznadziejnym przypadkiem xd
Są ludzie co wierzą Ziębie, że sokiem z buraka można leczyć nowotwory, znam osobiście prawdziwego płaskoziemcę, więc ty też możesz być na serio. Zdarza się.
po prostu jesteś ciężkim i beznadziejnym przypadkiem xd


@Tymajster: Nie ma to jak dawka konkretnych argumentów. Jest raczej odwrotnie, z tego sie nie wyrasta. Po prostu odwala wam na startosc i trzebaby wam pozabierac dowody bo chcecie glosowac na te same partie co stare babki.
@KolegaPatryk: nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz, że coś jest nierealne i jest to po to zeby jednak wybrać Rosje, a tekst jest z 2019r. Może użyj mózgu i sie nie kompromituj, bo wiele krajów nie mialo do ataku na Ukraine nic przeciwko Rosji. Tylko to oczywiscie pomijaszXD jakie to wygodne. Wole byc kucem niż udawać ze sie bylo za konfederacją. Widać po wpisie jak nad tym ubolewasz. Teraz bedzie moda,
Ziomek, ale ty chyba nie wiesz co to jest klasa średnia. Przedsiębiorca to jest klasa wyższa, no chyba, że mówisz o przedsiębiorcy, którego biznes to jedna Żabka albo bazar.


@gandalf_rzulty: Chyba jednak Ty nie wiesz co mówisz. Przedsiębiorców stanowiących klasę wyższą to jest mały procent. Znaczna większość to przedsiębiorcy mali lub jednoosobowi którzy typowo aspirują do budowania klasy średniej, lub nawet się na nią nie łapią i ich najbardziej tępi właśnie
Nie wydaje mi się, żeby to była filozofia Mentzena. On mówi o daniu ludziom swobody działania i niech każdy sobie działa jak chce. To jest przeciwieństwo systemu gdzie człowiek jest skazany na pracę w fabryce za określoną stawkę i nie ma możliwości zmiany swojego losu inaczej niż przez wzięcie dodatkowych godzin.


XDD człowieku ty chyba pomyliłeś program Memcena z programem Lewicy XD.

Memcen od zawsze powtarza, że żeby osiągnąć sukces trzeba przedkładać
XDD człowieku ty chyba pomyliłeś program Memcena z programem Lewicy XD.


Memcen od zawsze powtarza, że żeby osiągnąć sukces trzeba przedkładać pracę nad życie, trzeba pracować po 10-12-14 godzin dziennie. O czym Ty #!$%@? gadasz... xD


Nie pomyliłem żadnych programów. Co jest złego w stwierdzeniu, że żeby osiągnąć sukces trzeba przedkładać pracę ponad życie? Nie wiem czemu Cię to oburza. Dla mnie to całkowicie normalne - chcesz mieć w życiu średnio =
Co jest złego w stwierdzeniu, że żeby osiągnąć sukces trzeba przedkładać pracę ponad życie?


@cebularz_szkorbutnikowy: że jest to bzdura wymyślona właśnie przez takich Memcenów i innych Januszy kapitalizmu, co żerują na niewyedukowanych ludziach. Work smart not hard, słyszałeś o czymś takim? Dwa, badania jednoznacznie pokazują, że system 4 dniowy lub jak wolisz 32 godzinny pracy w tygodniu jest tak samo, a nawet bardziej wydajny niż system pracy 5 dniowej lub 40h.
. Work smart not hard, słyszałeś o czymś takim? Dwa, badania jednoznacznie pokazują, że system 4 dniowy lub jak wolisz 32 godzinny pracy w tygodniu jest tak samo, a nawet bardziej wydajny niż system pracy 5 dniowej lub 40h. Systemy pracy w krajach skandynawskich czy Danii lub Islandii udowadniają te badania. Trzy, dużo pracujesz = dużo zdrowia tracisz.


@gandalf_rzulty: To ciekawe dlaczego pracodawcy tego nie wprowadzają, skoro wystarczy taka prosta zmiana