Wpis z mikrobloga

Czuje przed samym sobą ciężki wstyd, że przez lata głosowałem na #konfederacja
Odczuwam go ze zdwojoną siłą kiedy czytam wypowiedzi jej zwolenników i przypominam sobie, że to kiedyś ja robiłem takie fikolki stając w obronie Korwina. Tłumacząc ludziom, że to nie tak, że to wyrwane z kontekstu albo, że z lewakami nie ma co gadać. Aż mnie w kręgosłupie strzyka.

No i dziś internet obiega makabryczna zbrodnia na której ruscy żołnierze obcinają głowę Ukraińcowi. Ktoś pod znaleziskiem pisze komentarz przypominający, że kiedyś konfederacja chciała wystąpienia Polski z NATO i sojuszu z #rosja. Gość zapytany o to skąd niby ma takie bzdurne informacje, wrzuca link gdzie lider konferencji mówi właśnie o tym. Co na to kuce?
TO BYLO 4 LATA TEMU!!!1
NO TO TYLKO JAKOS JEDEN ARTYKUŁ, COS SLABO CHCĄ TEGO WYSTĄPIENIA Z NATO.
PEWNIE JESTES Z PEŁO.
TY IDIOTO LEWAKU.
GDZIE JEST OFICJALNE STANOWISKO KONFY W TEJ SPRAWIE? NIE MA? NO TO ZNACZY, ZE KONFA NIE CHCE ODEJŚCIA Z NATO.
No i wiele wiele więcej żałosnych fikołków xDDDD

No cóż.... jak to mówią od wielu lat: z korwinizmu się wyrasta.

#bekazkonfederacji #4konserwy #neuropa #polityka
  • 80
@gardzenarodowcami: przeszkadza mi to co mówi Braun i Korwin, w wielu kwestiach nie zgadzam się z Konfederacją, ale mając do wyboru partie opozycyjne do PiS, tj. proradziecką dzicz z PO, neomarksistów z lewicy, płaczka Hołownię czy chłopków roztropków z PSL-u to ten mój głos pójdzie właśnie na Konfederację. Trudny wybór, ale innego nie ma.
@KolegaPatryk: to cała taktyka szefów Konfy. Jest mało, bardzo mało jednoznacznych deklaracji. Nie ma takiej o obniżeniu pdoatków, nie ma takiej o likwidacji świadczen, nie ma takiej o wystąpieniu z UE. Są tylko slogany, luźne gadki przy piwie z Mentzenem, virale na social mediach. Ale o wszystkim tym da się powiedzieć, że to nie było oficjalnym postulatem.
@KolegaPatryk: A ja nigdy nie głosowałem na konfederację i teraz mając 28 lat chyba to pierwszy raz zrobie.

Rozumiem Twój argument, że zmieniają poglądy w zależności od nastrojów.
Ale ja zapytam Ciebie - a politycy której partii tego nie robią? Na kogo będziesz głosował?
@KolegaPatryk: polaczenie wyjscia z Nato z obcieciem glowy przez ruska mistrzowskie. Liczylem ze napiszesz ze Konfa popiera takie dzialania. Wyjscie z Nato to glupota w obecnej sytuacji, a to ze politycy maja urojenia to jest norma, a nie fakt, tak samo wyjscie z Unii to jest mit. Stanowisko konfederacji jest jasne w tych sprawach. Ciekawe jest to że boisz sie władzy konfederacji a wolisz tych co kradna, oszukują, kłamią od 20
No cóż.... jak to mówią od wielu lat: z korwinizmu się wyrasta.


@KolegaPatryk: Badania pokazują, że to już dawno nieaktualne.

Jak PO chciało Rosji w NATO to zero problemów, teraz mają inne zdanie i już. Nie dyskutuj. Jak PO-PSL podpisywało kontrakty z Rosjanami to też luzik, zmienili zdanie. Jak jakiś działacz Konfederacji kilka lat temu powiedział coś o NATO to będziecie drzeć japę że NIEWAŻNE CO MÓWIĄ OD KILKU LAT, NA
@Marty_Mcfly87: Nie wiem co w tym widzisz mistrzowskiego. Gość przypomniał z kim chciała się bratać konfederacja kuce go napadły, a ja się z nich śmieje.

No i gdzie ty wyczytałeś, że ja wolę tych co kradną, oszukują i kłamią od 20 lat? Niech zgadnę: skoro krytykuję konfederację to jestem pewnie wg ciebie neurpkiem lewakiem LGBT?
bardzo


@KolegaPatryk: mój błąd, źle zrozumiałem tamten komentarz.
Gdyby wszyscy, którzy od lat 90 głosowali kiedykolwiek na Korwina i glosowaliby nadal, to Korwin już mógłby mieć ponad 30 procent i większość, lub być liderem rządu koalicyjnego.
@KolegaPatryk:
"Czuje przed samym sobą ciężki wstyd, że przez lata głosowałem na #konfederacja"

Przez lata?

Dwa razy miałeś okazję i to w 2019. Raz do Sejmu, drugi raz do PE. Prezydenckich nie liczę, bo to sam bosak startował, a nie cala partia

A jak ci wstyd, to idź się wywstydź