Wpis z mikrobloga

Szukam jakiś #perfumy na wiosnę / lato i poważnie zastanawiam się nad Nautica Voyage. Jakieś opinie od Was? Można brać w ciemno czy raczej nie jest to zapach dla każdego? I jak wygląda sprawa z parametrami?
  • 5
  • Odpowiedz
@Mag1st3r: według mnie przehajpowany, kiedyś jak latał po 30zł to sobie kupiłem i tak leżał kilka razy użyty aż ktoś za niego zapłacił 70zł. Obierz sobie ogórka i mniej więcej ten sam zapach tylko mniej naturalny. Ja bym wziął np. Turathi Blue, parametry bardzo dobry, a zapach w swojej cenie świetny.
  • Odpowiedz
@Mag1st3r: popieram przedmówcę, olej tą nauticę i rozważ Afnana Turathi Blue. Gdyby ten zapach wypuścił Dior to ludzie by się zachwycali niesamowicie. Trwałością przebija co najmniej dwukrotnie wyhajpowanego Sauvage Parfum (przynajmniej na mojej skórze).
  • Odpowiedz
@Mag1st3r: Nautici nie bierz w ciemno, bo się możesz rozczarować. Jak kolega wyżej pisze, jakbyś wodę z pod ogórków pomieszał z gumą balonową a potem dolał mnóstwo wody. Parametry beznadziejne.

Możesz popatrzeć na Turathi Blue, Cool Water Intense, po taniości nawet Jaguar Gold, bardzo przyjemny choć nieco chemiczny, Versace Eros, Missoni Wave (choć ceny obecnie posrane), Missoni Parfum
  • Odpowiedz