Wpis z mikrobloga

Ej ale tak na poważnie, ogarniacie że tu są ludzie święcie przekonani, że neuropa to jakaś zorganizowana grupa, jeszcze mająca zbierać wyborców dla jakiejś konkretnej partii?

I oni tak na serio o tym dyskutują, rozkminiaja, planują swoje walki. Próbuje sobie wyobrazić co się dzieje w takiej bani, w końcu sam kiedyś kucowalem, ale to mnie przerasta.

#neuropa #bekazprawakow
  • 10
@aegispolis: Witam. Czyżby kolega zapomniał o aferze discordowej? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Neuropa już nie jest, ale była zorganizowaną grupą zwołującą sie do zakopywania (między innymi). Do dziś mnie zastanawia, czy oni naprawdę tu przesiadują 24/7 za darmo xD

Teraz niestety została garstka, kiedyś to były fajne wojenki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ej ale tak na poważnie, ogarniacie że tu są ludzie święcie przekonani, że neuropa to jakaś zorganizowana grupa, jeszcze mająca zbierać wyborców dla jakiejś konkretnej partii?


@aegispolis:
A dużo większa różnorodność tematyczna znalezisk na głównej po aktualizacji wykopa, to czysty przypadek.
@rivers666 przecież tu i tak same gejuszki

@Flypho faktycznie, zamiast samej szurii jest teraz szurii, mizoginii i konfederackiego spamu jest teraz dużo większą różnorodność konfederackiego spamu i więcej obiciowych treści. Ale lepiej jednak iść w jakość niż zalewać główna szlamem.
@aegispolis
Że niby wcześniej była jakosc? xD 13 lat mam tu konto, widziałem prawie wszystkie twarze tego serwisu. Jedyne treści produkowane przez neurope to agitacje polityczne. Nic nie straciliśmy.