Wpis z mikrobloga

Kiedyś tu pisałem że znajomy pracuje jako wolontariusz w ośrodku z Ukrainkami i opowiada różne ciekawe historie. Przed chwilą z nim gadałem i jednej z nich zrobił dzieciaka xD Żeby było ciekawiej to laska ma już trójkę swoich dzieci i męża na Ukrainie. Podobno jednak ma być rozwód i nowe życie w polszy z tym moim znajomym xD Nawet nie wiedziałem jak to skomentować. Jedynie miałem w głowie papieża Polaka.

#blackpill #przegryw #ukrainka #p0lka #ukraina
Dominikjagoda - Kiedyś tu pisałem że znajomy pracuje jako wolontariusz w ośrodku z Uk...

źródło: jan-pawel-ii-papiez-macha-reka-pozdrawia-podniesiona-reka

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@Dominikjagoda:

Jedynie miałem w głowie papieża Polaka.


To chyba mózg podpowiada, że musisz pójść na kremówki ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
no chyba że po maturze na nie chodziłeś - wtedy to nie wiem co może być na rzeczy...
  • Odpowiedz
@Dominikjagoda: Nom, kobieta z trójką dzieci i mężem na froncie była tak zdołowana wojną, że aż zapragnęła być zalaną przez wolontariusza i urodzić mu dziecko. Gumki? A po co? Dzieciaka się wychowa, HIV? Oj tam napewno jest zdrowa. Jeszcze tylko rozwód i potem się załatwi alimenty jak mąż przeżyje. A Polak, też od tego pomagania oszalał, że bierze pod dach 3 dzieciaków w pakiecie?
  • Odpowiedz
@KwadratF1: Osobiście znam osobę która zabawiała się z ukrainką, dopiero kiedy zaczął się jej okres spóźniać zaczął używać gumek, ukrainka też 2-jka dzieci, a mąż na froncie. Ale to nie dobra jest o tym pisać xd
  • Odpowiedz
@Dominikjagoda: słyszałem historię o dwóch Ukrainkach które zalał ten sam facet, a ich faceci na Ukrainie. I to nie wyssana z palca tylko od tłumaczki która pomagała uchodźcom XD
  • Odpowiedz