Wpis z mikrobloga

Pierwszy #!$%@?ł Prezesowi ze złości, nie podając publicznie powodu - agresor, nie ma miejsca na takich ludzi w piłce, cofnąć mu uprawnienia i wywalić z kursów.

Drugi #!$%@?ł przeciwnikowi planując atak, gdzie Marca podała powód - obrońca rodziny, bardzo dobrze zrobił, nie ma mu się co dziwić.

Dwie podobne sytuacje, jak różny odbiór, wśród kibiców i zwłaszcza wśród dziennikarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz #pilkanozna #kanalsportowy
Pobierz
źródło: obraz_2023-04-09_214448909
  • 17
@genocidegeneral: #!$%@? wie co mówili, bo nikt tego publicznie nie powiedział. Może usłyszał coś gorszego? Wiadome było że był konflikt na linii partnerka GF - Prezes. Więc tak, skoro został sprowokowany to najprawdopodobniej też usłyszał coś co mu się nie spodobało. Lecz w przeciwieństwie do Valverde, nie planował ataku miesiącami, tylko zadziałał w emocjach.
@Jednorenki_Bandyta: no bo przesadzili, i powinni ponieść oboje konsekwencje. Tzn jeden, bo Feio już został ukarany.

@Matpiotr no bo o to chodzi. Jak krótkowzroczni są dziennikarze. Wydaje mi się że wynika to głównie dlatego, bo jeden jest trenerem klubu którego mało osób śledzi, a jeszcze mniej zna jakichkolwiek zawodników, a drugi jest gwiazdą podnoszącą puchary LM.

Jeszcze śmieszniejsza jest nagonka dzisiaj na Maćka Krawczyka z kanału Footroll, który napisał na twitterze
@michalxd21: A czekaj. Pomyślmy, skoro moim zdaniem słuszna i dość dotkliwa kara dla Feio, według patodziennikarzy jest żałosna, i nie odstraszy od ataków trenerów na prezesów (co jest #!$%@? #!$%@? absurdem), to kuźwa co, brak kary dla Valverde i negowanie tego co zrobił to ma być przyzwolenie na bicie przeciwników po meczu, bo nie wiem popchnął cię na boisku?

Dajmy na to Lewy jebnie komuś po meczu, bo ten mu powie
Pobierz
źródło: i5DAEhA
@Matpiotr: nie wiem, wiem za to że kilku z nich już uspokoiło internetowych ultrasów realu, że o żadnym zawieszeniu być mowy nie może bo wydarzenia miały miejsce poza boiskiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) U Feio też w teorii sytuacja wewnątrz klubu która wypłynęła dzięki Stanowskiemu, który potem przeprowadzał ofensywę weszlową, w Motor Lublin. Całe szczęście właściciel nie ugiął się pod naciskami i zadziałał dla dobra klubu. Absurdem
@michalxd21: Nie wiem o co chodzi z pierwszą sytuacja więc się nie wypowiem, ale chłop który naśmiewa się z zagrożonej ciąży kobiety drugiego faceta musi liczyć się z taka reakcją.

Nie bądźmy już tacy słodcy i milusi do #!$%@? xD