Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Zauważyliście, że julki i oskarki peakują w liceum i strasznie szybko się starzeją? Sprawdzałem z ciekawości ostatnio co tam porabiają ludzie z którymi chodziłem od szkoły (liceum skończone 5 lat temu). Każda julka i oskarek wygląda gorzej niż parę lat temu. Niektórzy wyglądają na +10 lat. Im bardziej popularna/przebojowa osoba, tym gorzej. Sczególnie widać to po julkach, które wyglądają jak zmęczone życiem anetki koło 30 mimo, że mają 23-24. Niektóre pechowe oskarki wyłysiały. Cera zniszczona pewnie przez jaranie i chlanie co weekend. Najlepiej trzymają się szare myszki i mniej dynamiczni (ale nie brzydcy) niebiescy. Część mocno zlooksmaxowała. Niektórych ciężko by poznać, bo z normika wskoczyli na chadlite. Szare myszki nadal są słodkie i wyglądają jak nastolatki. Może ciągłe imprezowanie nie jest takie korzystne ja by się wydawało? Z drugiej strony co przeżyli to ich.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #blackpill #szaramyszkadlaanonka #plodnajulka



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Wyślij anonimową PW do autora (niebawem) · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 2