Wpis z mikrobloga

@dr_Manfred_Hubstauber: dokładnie, mam to samo z nim. Skoro przy tak debilnie prostych rzeczach się myli to jak mu można ufać w tych bardziej złożonych xD ostatnio napisałem mu żeby wyliczył koszt paliwa dla 4 osób, podałem mu dane i takie cuda wypisywał że za głowę się łapałem
  • Odpowiedz
Skoro przy tak debilnie prostych rzeczach się myli to jak mu można ufać w tych bardziej złożonych xD ostatnio napisałem mu żeby wyliczył koszt paliwa dla 4 osób, podałem mu dane i takie cuda wypisywał że za głowę się łapałem

Odpowiedz


@agdybytak: ChatGPT nie był projektowany do tworzenia obliczeń, nie ma też informacji dalszych niż 2021 rok (albo 2022, jeśli aktualizowali dane), a nie ma danych potrzebnych do przewidywania. Jakbyś
  • Odpowiedz
@agdybytak: wersja na stronie openai jest upośledzona celowo. Chcesz lepsza to musisz zapłacić, a jak chcesz za darmo to korzystaj z tej na stronie binga.

Wersja 4.2 bije na głowę większość ludzi w odpowiedziach.
  • Odpowiedz
@dr_Manfred_Hubstauber: ChatGPT nie jest programem do rozwiązywania ogólnych problemów, tylko przystosowanym do prowadzenia luźnych konwersacji modelem językowym.
ChatGPT nie jest programem do rozwiązywania ogólnych problemów, tylko przystosowanym do prowadzenia luźnych konwersacji modelem językowym.
ChatGPT nie jest programem do rozwiązywania ogólnych problemów, tylko przystosowanym do prowadzenia luźnych konwersacji modelem językowym.
ChatGPT nie jest programem do rozwiązywania ogólnych problemów, tylko przystosowanym do prowadzenia luźnych konwersacji modelem językowym.
ChatGPT nie jest programem do
  • Odpowiedz
@dr_Manfred_Hubstauber: @ANTYPOLAND Też to zauważyłem z samego początku ładnie wszystko mi tworzył o co go prosiłem w stylu jakiś pism, tekstów, wypluwał w sumie lepsze odpowiedzi niż google. A teraz jest dramat, robi pełno błędów, powtórzeń. Coraz gorzej to działa mam wrażenie.
  • Odpowiedz