Wpis z mikrobloga

#pytanie #ankieta #zwiazki #przegryw #rozowepaski #niebieskiepaski #redpill

Zróbmy mały eksperyment. Do wyboru macie:

biedną partnerkę, która pochodzi z dobrej, choć niezamożnej rodziny, kulturalną i wykształconą, ale nie ma kasy, ot, pracuje jako szary pracownik na etacie i dostaje 3k do ręki. Nie jest najpiękniejsza, ale i nie brzydka. Taka zwykła Ola. 6,5/10. Jak się ładnie ubierze i odwiedzi kosmetyczkę to podskoczy o oczko wyżej.

bogatą partnerkę, która pochodzi z totalnej patologii, wulgarną, ale majętną. Jej rodzina to typowe Sebki, Januszki i Karyny, i tylko jej się udało wieczorowo skończyć liceum. Jest natomiast 10/10 i każdy by ją chciał mieć.

Z którą chciałbyś stworzyć związek? U obu masz szansę.

Co wybierasz?

  • Biedna 62.2% (97)
  • Bogata 18.6% (29)
  • Dej wyniki 19.2% (30)

Oddanych głosów: 156

  • 7
@Europejczyk_UE_Moja_Ojczyzna nigdy nie brałem zarobków pod uwagę wybierając partnerkę, ale aktualna zarabia więcej odemnie, nie jest żadna patusiara i wychodzi z rodziny w której też jakoś się nie przelewało. Ona chyba też nie patrzyła na kasę skoro mnie wybrała ¯_(ツ)_/¯
@Europejczyk_UE_Moja_Ojczyzna: Oczywiście, że biedna. Czemu ludzie tak szukają na gotowe wszystkiego? Jak się jest w zakochanym to można wzbić się na wyżyny i osiągnąć jeszcze więcej. Wtedy taka biedna może stać się bogata a wartości które ma pozostaną. Poza tym, dorobić się czegoś wspólnie może bardzo zbliżyć do siebie.