Wpis z mikrobloga

  • 2
@banas921: a bo jeden dostał to za nic. To jest polityka a ten order to kawałek metalu z Polski i nic więcej. Nie ma takiej afery jak ludzie dostają światowe wyróżnienia typu oscary czy nagrody nobla tylko dlatego że to jest politycznie poprawne
@turfa8: Się obsrali bo kacapska szczujnia grzeje temat. Poszło po rosysjkich kanałach propagandowych to rezonuje w Polsce. WIększość tych oburzonych to nigdy się tym nie interesowała, nawet nie patrzyła kto i za co dostał aż teraz im "przyjaciele" wskazują temat do drążenia. A ci się łapią i łykają kacapskie wrzuty jak młode pelikany

@banas921 @banas921 @PodniebnyMurzyn
ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl - @turfa8: Się obsrali bo kacapska szczujnia grzeje t...

źródło: 05f61c8a971315b8226ad80ba30da121ca21c5ce655a40f09e64941ee4184391

Pobierz
Każdy Polak wie, że dostał go za spuszczanie #!$%@? ruskim których nienawidzimy.

@AhoCorasick:

Skoro takie ruskie onuce jak Macierewicz dostają żetona orła białego to czemu nie Zełeński?

@Europejczyk_UE_Moja_Ojczyzna:
Dokładnie to. Niektórzy dostawali ten order dosłownie za psi #!$%@?, jak np. za bycie sławnym aktorem,otwarcie szkółki tańca mazowsze, czy za wkładanie poświęconych andrutów do mordy. Zaryzykuję nawet stwierdzenie że Zełeński jest w top 10% laureatów którym ten order się najbardziej należał.
@turfa8: bo do russkiego bydła powoli dociera że ich eksterminacja to w cywilizowanym świecie zjawisko jak najbardziej pożądane to oczywiście że będą się srać na wzór ich przywódcy, zwanego bunkrowym kiblem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@turfa8
Szczerze mówiąc, to nawet nie wiedziałem, że go dostał, ale jak już mi powiedziałeś, to w sumie zapytam - za co go dostał? xD
Tak mi napisali na telegramie cyrylica, żeby tak właśnie pytać. To wcale nie tak, że jest to zupełnie neutralne pytanie xD, to najczystsza kacapska propaganda.