Wpis z mikrobloga

#przegryw
Czemu posiadanie dziecka to jest oczywistosc dla kazdego boze...jakby pomysleli kretyni 5 minut to by doszlindo wniosku ze lepiej ograniczyc prymitywne instynkty
Moja cala rodzina najblizsza ma huyowe zycia pelne uzaldznien ale dalej chca sie mnozyc i kazdemu to polecaja mimo ze tworza jedynie patologie
  • 10
  • Odpowiedz
@gringo88: czemu zakładasz że to jest dla każdego oczywistość? Gdybym miał z kim mieć dziecko to oczywiście chciałbym je mieć ale jedynie gdy przede wsszystkim będę miał na to warunki i będzie mnie stać.
  • Odpowiedz
  • 3
@banas921: powinna byc ale ludzie sa ograniczeni
Jeszcze jakbys zapewnil dziecku dobre warunki to git ale i tak lepiej sie nie mnozyc to zaoszczedzisz cierpien
A jakby mial potomek zostac cpunem albo dlstal schizofrenii to juz calkiem eh
  • Odpowiedz
@gringo88: też nie mogę tego zrozumieć, ludzie nie mają warunków, ale #!$%@?, mnożą się jak króliki, mi by było ciężko żyć z myślą, że moje dziecko przeze mnie będzie żyło w #!$%@? warunkach.
  • Odpowiedz
@SarahC: hm, w sensie uważam że trochę Cię wyprzedam niepotrzebnymi skrótami myślowymi. To że patologia się na podstawie "prymitywnych instynktów" rozmnaża (jak to nazwał OP), to jest to inne zjawisko. Ja nawiązałem do tego, że samo posiadanie dziecka i sprowadzanie tego do "prymitywnych instynktów", w momencie kiedy zaznasz miłości dwustronnej + obdarzysz tym dziecko, to jest to totalnie coś innego.
  • Odpowiedz