Wpis z mikrobloga

W jednym ten pies ma racje. Na U2 ludzie potrafili wpadać non stop, jeszcze w lutym tego roku. Nikomu nie przeszkadzało siedzenie na obszczanym, obsranym i obrzyganym fotelu, nikomu nie przeszkadzało lizanie dupy obłudnemu grubasowi. No a tutaj? Tylu #!$%@? troskliwych, tylu martwi się o to, że te dwa menele są wykorzystywane i że hajs nie idzie do nich. I co? I gówno. Nikt z okolicy dupy nie ruszy, choćby na off streamie, żeby jego ryj nie wyciekł. Jest tylko jeden wykopek kurier, który zbiera się do nich jak jaca po fajki, albo do otwarcia drzwi glovo - czyli wcale. Wszyscy tylko #!$%@?ą, co by trzeba było zrobić, a przerasta ich podejście tam i choćby przepięcie wtyczki, by mariusz nie wyłączał tego streama co 30 minut.

I uprzedzając przygłupów, mam tam minimum 7-8h pociągami, więc nie mam jak tego zrobić.

#danielmagical #patostreamy
Pobierz bezbekpol - W jednym ten pies ma racje. Na U2 ludzie potrafili wpadać non stop, jeszc...
źródło: 1816d33c382db8292d7e4738f6e69b6cb527380edfea955263cecea0a6afcaf3
  • 11
@Mohg: ale tu już nawet nie chodzi o te #!$%@? tipo i "rzucanie się gównem". już #!$%@?ć te tipo, bo te menele i tak niczego nie ogarniają. niepojęte jest dla mnie po prostu to, że do grubasa ludzie potrafili łazić non stop, a tutaj:
- nikt (tego pajaca ice towera nie liczę) im czegoś nie podrzuci jako fake dostawa
- nikt ich nie baituje domofonem, kiedy aż prosiło się o to
@Stopy_Mariusza: nie #!$%@?. byli też normalni ludzie, którzy nie rzucali się w oczy. ot wpadli, pooglądali melinę, zbili pionę i wyszli, albo w ogóle nawet nie wchodzili na streama, tylko pogadali na zewnątrz. choćby ten typ, co robił streama po wybuchu petardy i grubas go wygonił.