Wpis z mikrobloga

Przeszkolony i wykwalifikowany fachowiec z IKEA projektował mi kuchnię (projektowanie na miejscu u klienta, sam dokonał pomiarów) i w projekcie wstawił szafkę w ścianę.

Na wizualizacji wszystko wygląda ok, ale jednak na projekcie mam szafkę, która wychodzi za obrys budynku (tak jak na pic related).

Czy takie coś jest możliwe do zrealizowania? Oni dostarczą mniejszą szafkę czy jak mają zamiar to rozwiązać?

#pytanie #ikea #kuchnia #mieszkaniedeweloperskie #budujzwykopem #remontujzwykopem
DestroDevil - Przeszkolony i wykwalifikowany fachowiec z IKEA projektował mi kuchnię ...

źródło: szafka w scianie

Pobierz
  • 15
@DestroDevil: Ścianę musisz wykuć we własnym zakresie przed montażem.

Przeszkolony i wykwalifikowany fachowiec z IKEA


Przeszkolony może i tak ale nie wiem czy fachowiec xd Ktoś kto ogarnia dobrze coś takiego, to będzie kosił kasę skręcając meble jako "stolarz" zamiast siedzieć w Ikea.
Czy takie coś jest możliwe do zrealizowania? Oni dostarczą mniejszą szafkę czy jak mają zamiar to rozwiązać?


@DestroDevil: TYCH MEBLI SIĘ NIE TNIE, TRZEBA WYBIĆ DZIURĘ W ŚCIANIE
@DestroDevil: Nie robimy szafek na konkretny wymiar a dodajemy do projektu gotowe obudowy. W tym przypadku dodana została obudowa 602.055.17 z frontem i wnętrzem. Szafka jest do przycięcia podczas montażu - powinno to być opisane na projekcie lub w notatkach w planerze.