Wpis z mikrobloga

Dziś o 15 K-EX odebrał przesyłkę od nadawcy, a mimo to nadal nie ma jej na stronie trackingowej (dwa zapisy "Wprowadzona do systemu i oczekuje na przyjazd kuriera). Boję się, a w zasadzie jestem na 85% pewny, że do jutra nie dojdzie do mnie, a jest mi bardzo pilnie na jutro ta przesyłka potrzebna. K-EX to chyba najgorszy kurier, niestety zapomniałem uprzedzić sprzedającego, żeby nim nie wysyłał.

3.02 wieczorem zamówiłem kuriera (właśnie tego nieszczęsnego K-EX), żeby ode mnie odebrał paczkę. Planowany termin odbioru: 4.02 (tak jak wszędzie, na następny dzień). 4.02 się nie pojawił, 5.02 też nie, dopiero dziś przyjechał, żadnej informacji, czemu takie opóźnienie.

NIE POLECAM K-EX. Dziękuję. Można się rozejść.

#kurierzy #kex #gorzkiezale #oswiadczenie
  • 6
@Czipsu: Siódemka jest gorsza. No a poza tym to każdej firmie zdarzają się wpadki, więc nie ma co się spinać. Sam miałem kilka takich przypadków i zawsze "bieżaca" firma kurierska była wg mnie najgorsza na świecie ;)
@tomash-pl: Siódemka na moim terenie jest tragicznie, jednak K-EX jest jeszcze gorszy ;)

Wiadomo, że zależy to głównie od terenu i od pracownika, powinienem był sprecyzować, że K-EX to najgorszy kurier na moim terenie ;)
@tomash-pl: Na swoim obszarze mogę pochwalić UPS i DPD. Jeździ dwóch młodych chłopaków, ale pracują już dłuższy czas. Mili, zawsze wcześniej zadzwonią, jak już przyjedzie to można chwilę słówko zamienić. Takiegi kuriera cenię, a nie przychodzi do mnie z paczką jak na ścięcie.

K-EX ma swoje magazyny paczek?
A ja na swoim dla odmiany UPS i DHL. Ostatnio DHL mnie co prawda poirytował, ale jedna skarga załatwiła sprawę i od tej pory jest koncertowo. Także ten. Trzeba by wyciągnąć średnią ważoną z jakości obsługi i czasu realizacji i wtedy by nam wyszło, jaka firma kurierska rzondzi ;)