Wpis z mikrobloga

Jeżeli doniesienia prasowe się potwierdzą i Lamps zostanie trenerem to będzie to wreszcie rozsądna decyzja nowych właścicieli. Frank zna klub, z miejsca ma poważanie wśród kibiców do tego żaden piłkarz w szatni nie waży się go podważyć wprost. Klub zyska czas by zająć się poszukiwaniem trenera a Lampards może poprawić swoje nadszarpnięte cv po pracy w Evertonie. Mam nadzieję tylko, że tak Frank jak i zarząd zostawiają sobie furtkę jeśli chodzi o kontynuację pracy w nowym sezonie.
#chelsea
źródło: CM190_coverImage
  • 4
@Ostrzewtlumie: Bo uważam, że Frank zasługuje na prawdziwą szansę. Uratował Chelsea dupę gdy ta miała bana transferowego i sprzedała swojego najlepszego zawodnika. Chłop sprowadził do Chelsea Barryego którego teraz rozchwytują trenerzy i selekcjonerzy w Europie. A z tego co podawała prasa miał więcej takich propozycji. I jeśli mam być szczery Enrique czy Nagelsmann do mnie nie przemawiają, uważam, że we wrześniu Chelsea wyrzuciła "idealnego" trenera.
@Kristof7: imo Lampard po przygodzie w Evertonie to powinien isc gdzies do innej ligii cwiczyc warsztat a klub szukac kogos lepszego. Enrique czy Nagelsmann to lepsze opcje ale na rynku jest bieda, jedyna fajna topowa opcja to jakby Klopp polecial ale to sie nie wydarzy.
@Ostrzewtlumie: Po pierwsze to Lampard uratował Everton przed spadkiem w poprzednim sezonie. Klub z Liverpoolu jest chyba najgorzej zarządzanym zespołem, przyszedł Dyche i wiele się nie zmieniło. I tak sporo posprzątał tego szrotu tylko zabrakło transferu napastnika szczególnie, że Calvert-Lewin wypadł na początku sezonu. Imo to jest mocno niedoceniony trener, nie robię z niego jakiegoś Guardioli czy Kloppa ale gość dobrze rokuje.