Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mirabelki, pytanko do tych co są w związkach i mieszkają z partnerami oraz maja mniej niż 35 lat - ile razy tygodniowo uprawiacie seks, przy założeniu ze każde z was pracuje „9-17” nie ma nocek itd. Zbieram informacje z ciekawości, dyskutując ze znajomymi mam już pewny zbiór informacji i chciałbym się tylko w tym upewnić. Dajcie proszę znać w komentarzu ile macie lat i ile czasu jesteście ze sobą lub ze sobą mieszkacie. Oraz powiedzcie proszę czy na przestrzeni ostatnich miesięcy/lat liczba stosunków wzrosła czy zmalała.

#seks #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #relacjemiedzyludzkie #milosc

Ile razy tygodniowo uprawiasz seks z partnerem/ką?

  • 5x w tygodniu lub więcej 13.6% (41)
  • 3-4x w tygodniu 10.9% (33)
  • 1-2x w tygodniu 21.5% (65)
  • Rzadziej niż raz w tygodniu 10.9% (33)
  • Raz w miesiącu lub rzadziej 11.6% (35)
  • Sprawdzam odpowiedzi 31.5% (95)

Oddanych głosów: 302

  • 7
@siemawpadajdomejkuchni: będąc w moim poprzednim kilkuletnim związku to nie raz żartowałem z kolegami o podobnym stażu, że człowiek się nawet już za brzydszymi ogląda byle tylko zaliczyć coś innego niż swoją babę :D

Mój kumpel na to, z takim bólem istnienia w głosie: "jjaapie rdole dajcie spokój, jak moja na mnie włazi to już mam odruch wymiotny" xD

Przykre to było.

Jak jeszcze jako kieras na produkcji robiłem to kumpel drugi
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@komakow: podzielę podzielę, chce jeszcze odpowiedzi z ankiety zebrać. Zacząłem pytać bo sam miewam podobne problemy związane z częstotliwością stosunków i jego jakością, dlatego chciałem przeprowadzić takie „badanie” dot. pożycia seksualnego ludzi przed 35 r.ż.
@sikalafou: ja tak mam że seks z jedną kobietą to mnie bawi tylko pierwsze kilka razy, może kilkanaście, potem praktycznie zero funu. Więc udany seks w stałym zwiazku nie jest możliwy. Zastanawiam się czy to jest fetysz że tylko nowe mnie kręcą, czy to jest normalne